Tweeduizend handtekeningen voor villa
© if
Wijkcomité Meunier uit Vorst heeft ruim tweeduizend handtekeningen verzameld om de art-decovilla Dewin te redden.
ycs
Het comité overhandigde die petitie maandag op het kabinet van Brussels minister-president Rudi Vervoort (PS). Volgens de buurtbewoners wil de nieuwe eigenaar, die de villa met tuin aan de Meyerbeerstraat vorig jaar kocht, er een appartementencomplex neerpoten van om en bij de zevenduizend vierkante meter, met een vijftigtal appartementen en tachtig parkeerplaatsen. Daar is evenwel nog geen bouwaanvraag voor ingediend.
Lees meer in Het Nieuwsblad Brussel-Noordrand van woensdag 10 juni
Beste van Plus
Video
Hoofdpunten
Fietser (25) levensgevaarlijk gewond na aanrijding met bus van De Lijn
Comedian Theo Maassen zet 3-jarige uit show in Antwerpen: “Sorry, dit kan niet”
Wagnerbaas doet opvallende Oekraïense aanvalsplannen uit de doeken: “Quatsch, dat is een ‘no go’ voor Washington”
“Oneerlijk” achterpoortje voor rijken mag blijven bestaan
DE STEMMEN VAN ASSISEN. Nathalie confronteert haar verkrachter: “Ik moest hem zien. Om te zeggen hoe kapot hij me heeft gemaakt”
Franse president Macron doet plots zijn luxehorloge uit tijdens interview, en dat levert hem bakken kritiek op
Nee, het klopt niet dat katten post rondbrachten in België, en toch staat het in schoolboek: waar komt hardnekkig verhaal vandaan?
Hier duurt het 15 uur om de klok te verzetten
Studente (17) in paniek als ze plots opgesloten wordt op trein en de politie haar niet wil helpen ontsnappen