Kloaver Viere viert 25 jaar bestaan met heel veel Gentse humor
Gentse Feesten, dat is niet alleen de grote optredens op de pleinen maar ook de kleinschalige producties die verspreid over de stad in diverse zalen te vinden zijn. Die voorstellingen zijn zeg maar het peper en het zout waarmee een Gentenaar zijn feesten volledig op smaak kan brengenEén daarvan is Kloaver Viere. Kloaver Viere brengt de show Variété Jubilee in de zaal van de VIPschool staan aan de Martelaarslaan.
Jubilee inderdaad want de Kloaverkes vieren dit jaar hun 25-jarig bestaan. 25 jaar al brengen ze onvervalst Gents amusement.Tijdens de Gentse Feesten mag het altijd wat meer zijn dus krijgen ze bij deze productie de hulp van Dansgroep Murobics, Marco’s orkest en zanger Aki Bollino. Alvast een aanrader voor wie even de drukte van het centrum wil ontvluchten en ongestoord en ongeneerd even zijn gedachten wil verzetten met pure humor.
Maandag 16 juli, 19.30hDinsdag 17 juli 14.30h Woensdag 18 juli om 19.30h Donderdag 19 juli om 14.30h (aangepast voor mensen met een beperking)Vrijdag 20 juli om 19.30h Zaterdag 21 juli om 19.30h
Locatie: Vip School MartelaarslaanInfo en reservatie 09 236 18 48 of 09 226 19 24 Of aan de kassa de dag zelf.Tickets 12 euro
Lees ook
Organisatoren Gentse Feesten mogen dit jaar hun plein houden, maar niet zonder nieuwe voorwaarden
‘Blikverbod’ tijdens de Gentse Feesten komt opnieuw op tafel, na klachten van organisatoren
Koen verloor zijn enige dochter Morgan (15): “Ik ben blij dat ze zich nog heeft geamuseerd. Ik ben ook niet kwaad op die jonge gast”
Tweede Nederlandse verdachte verzet zich niet langer tegen uitlevering in onderzoek verdrinkingsdood tijdens Gentse Feesten
Video
Hoofdpunten
Bejaard echtpaar met geweld overvallen in eigen woning: “Er gebeuren vreemde dingen in onze buurt”
Bewindvoerder aangesteld voor zonnepanelenbedrijf dat honderden klanten oplichtte, eigenaar al wekenlang spoorloos
RECONSTRUCTIE. Hoe de voetbalbond uiteindelijk bij Domenico Tedesco belandde
Donderslag bij heldere hemel: Brussels Airlines-topman vertrekt naar concurrent, oude bekende neemt tijdelijk over
Te hoge concentraties antidepressiva in water maken vissen roekeloos: “Ze hebben geen vluchtreflex meer”
Beste van Plus
Dit zag je niet in ‘Over de oceaan’: Jonas Geirnaert ontdekt West-Vlaamse confituur en wolken voorspellen regenbui
757 miljoen euro in de kassa: Elton John breekt record met afscheidstournee
Marthe van K3 deelt optisch bedrieglijke vakantiefoto: “Dat harig been is niet van mij”
Vader filmt hoe haai uit het water springt en zoon bijt, maar wordt ervan beschuldigd alles in scène gezet te hebben