Oudje Rebellin wint in eigen land
© Photo News
De Italiaan Davide Rebellin, die tegenwoordig voor het obscure Miche-Guerciotti rijdt, heeft zaterdag in eigen land de Trofeo Melinda op zijn naam geschreven. Hij was na de 198,6 km tussen Male en Fondo net sneller dan de Colombiaan Miguel Angel Rubiano Chavez. De Italiaan Domenico Pozzovivo werd derde op zes seconden.
jvh
Rebellin, die op de erelijst landgenoot Vincenzo Nibali opvolgt, is in vorm. Hij won vier dagen geleden immers ook al de Tre Valli Varesine. Voor de 40-jarige Rebellin is het de tweede overwinning sinds hij in mei van dit jaar na een dopingschorsing van twee jaar in het peloton terugkeerde.
Elk jaar worden miljoenen statiegeldflessen vernietigd... omdat de etiketten te vast plakken
Opnieuw fietser in Zenne beland, brandweer kan man in veiligheid brengen
Krijgt Shanti (23) erkenning als 33ste dodelijke slachtoffer van de aanslagen? “Mijn dochter zei: ‘Kan je me niet gewoon dood laten gaan?’”
Rammstein gaat beschuldigingen aan adres van zanger Till Lindemann zelf onderzoeken
Dolfijn Ori (7) overleden in Boudewijn Seapark: “Hij had een oorontsteking, hersenontsteking en verminderde eetlust”