IN BEELD. Europese cinema verzamelt in Berlijn
Zaterdag werden in het Berlijnse Haus der Berliner Festspiele de 26ste European Film Awards uitgereikt. De Europese Filmprijzen worden internationaal aanzien als het Europese equivalent van de Oscars, dus blies het kruim van de Europese cinema verzamelen op de rode loper.
(sav)
De Franse actrice Cathérine Deneuve en de Spaanse regisseur Pedro Almodovar werden gelauwerd voor hun hele carrière.
Veerle Baetens stelt debuutfilm ‘Het smelt’ voor in VS: “Met bonkend hart heb ik ’s nachts nog de recensies gelezen”
‘Het smelt’ krijgt wereldpremière in officiële competitie van Sundance Film Festival
Belgische thriller ‘Duelles’ krijgt Hollywood-remake door Oscarwinnaressen Anne Hathaway en Jessica Chastain
Meer showbizz
Jaar na huwelijk in ‘Blind getrouwd’ zijn Jiri en Florence nog altijd stapelverliefd: “Van vreemden naar geliefden, zo dankbaar”
Britse presentator Phillip Schofield na heisa over affaire: “Ik ben alles kwijt”
Kelly Claessens (41) over het succes van vastgoedprogramma’s, kleur bekennen én Debbie Travis: “Er zit veel miserie verborgen achter de gevels van huizen”
‘The office’ krijgt nieuwe versie met vrouw als baas
Julie Van den Steen en Nora Gharib worden nieuwe jagers in ‘Het jachtseizoen’