‘Touring miste een kans om te zwijgen’
© BDW
Dat mobiliteitsorganisatie Touring enkele uren na het dodelijke ongeval in Zonhoven al wees op mogelijke problemen met de afhandeling van het ongeval door de verzekeringen, is bij Vlaams minister Freya Van den Bossche in het verkeerde keelgat geschoten.
‘Touring miste een kans om te zwijgen. Mensen de les spellen wanneer ze in rouw zijn, dat is echt niet nodig’, schreef Van den Bossche op Twitter.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Zaterdagmiddag wees Touring er op dat het wettelijk verboden is met 7 personen in één voertuig te zitten. ‘Dit zal problemen geven bij het onderzoek en de verdere afhandeling van het dodelijke verkeersongeval op de E314 in Zonhoven. De verzekeringsexpertise zal dus zeker nog heel wat tijd in beslag nemen,’ klonk het.
Lees ook
Freya Van den Bossche: “Er sterven elke dag vrouwen omdat ze geen recht hebben op abortus”
Vooruit zet militant uit partij na ongepaste uitspraken over homo’s: “Je mag gevoelens hebben voor iedereen, sommigen zijn verliefd op de Eiffeltoren. Maar de daad is strafbaar”
De maat is vol voor SP.A dat N-VA en PS rond de tafel wil: “Al was het maar om vast te stellen dat regering niet gaat”
Freya Van den Bossche: “Sp.a en PS zijn niet één partij”
Video
Hoofdpunten
Overleg tussen vakbonden en directie Delhaize afgesprongen: “Personeel zal wellicht actie blijven voeren”
32 ton cocaïne en voor meer dan 7 miljoen euro aan villa’s en wagens in beslag genomen: grootste drugsbende ooit in ons land staat weldra voor rechter
De duurste fictiereeks kent de slechtste start: “Dit is de huidige realiteit”
Meer dan een op tien leerlingen verlaat school zonder diploma, en er zijn grote verschillen tussen de onderwijsvormen
Bijna helft van de Belgen heeft moeilijkheden om eindjes aan elkaar te knopen
Beste van Plus
Wie goed kijkt, ziet dat het vals is: nepbeelden van arrestatie van Donald Trump gaan rond op Twitter
Frank Deboosere wordt verrast door ellenlange erehaag na laatste weerbericht voor zijn pensioen: “Maar enfin!”
Vier fietsers maken al rijdend grootste Strava-tekening ooit (en achter hun ‘velociraptor’ zit een nobel doel)
Ex-lid Pussycat Dolls is boos: “Niemand hoorde me zingen”