Pinkpop bevestigt komst Bruno Mars

© REUTERS
Bruno Mars komt volgend jaar naar het festival Pinkpop. De wereldster sluit het festival in het zuidoosten van Nederland op 17 juni af, kondigde de organisatie vrijdag aan. Eerder deze week werd de komst van de Amerikaanse rockband Foo Fighters bekendgemaakt.
Bruno Mars stond vorig jaar op het podium van de Super Bowl Half Time Show in de Verenigde Staten om daar op te treden naast Beyoncé en Coldplay. De artiest is bekend van hits als ‘24K Magic’, ‘Just The Way You Are’ en ‘When I Was Your Man’. Hij won meerdere Grammy Awards en verkocht wereldwijd meer dan 170 miljoen singles en ruim 26 miljoen albums.
Pinkpop vindt volgend jaar plaats op vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 juni op het festivalterrein Megaland in Landgraaf. De kaartverkoop van Pinkpop begint zaterdag 24 februari, een paar dagen nadat het totale programma bekend is.
Lees ook
Video
Meer showbizz
Festivalzomer van 100 dagen feest is afgetrapt, en hoe: “Ja, dit voelt echt als een bevrijding”
Karista (14) wint ‘The Voice Kids’: “Het podium is mijn tweede thuis”
IN BEELD. Core trapt de festivalzomer af met 20.000 bezoekers
VOOR EN NA. Kijk binnen in het huisje van amper 170.000 euro voor Bianca en Jitse uit ‘Blind gekocht’
Kandidaat uit ‘De grootste lefgozer’ laat alvast hoofd van Koen Wauters op been tatoeëren