Definitieve deelnemerslijst Ronde van Vlaanderen 2018

Foto: Photo News

Het is zover: vandaag wordt de 102e editie van de Ronde van Vlaanderen gereden. Bijna alle toppers tekenen op Paaszondag present voor de start in Antwerpen. Ontdek hier de volledige deelnemerslijst.

Quick-Step Floors (Bel)
1. Philippe Gilbert; 2. Yves Lampaert; 3. Iljo Keisse; 4. Zdenek Stybar (Tsj); 5. Florian Sénéchal (Fra); 6. Tim Declercq; 7. Niki Terpstra (Ned)

Bora-Hansgrohe (Dui)
11. Peter Sagan (Svk); 12. Marcus Burghardt (Dui); 13. Daniel Oss (Ita); 14. Maciej Bodnar (Pol); 15. Juraj Sagan (Svk); 16. Christoph Pfingsten (Dui); 17. Andreas Schillinger (Dui)

Ag2r-La Mondiale (Fra)
21. Oliver Naesen; 22. Stijn Vandenbergh; 23. Gediminas Bagdonas (Lit); 24. Rudy Barbier (Fra); 25. Nico Denz (Dui); 26. Julien Duval (Fra); 27. Tony Gallopin (Fra)

BMC (VSt)
31. Greg Van Avermaet; 32. Alberto Bettiol (Ita); 33. Jean-Pierre Drucker (Lux); 34. Stefan Küng (Zwi); 35. Jürgen Roelandts; 36. Michael Schär (Zwi); 37. Francisco Ventoso (Ita)

Lotto Soudal (Bel)
41. Tiesj Benoot; 42. Frederik Frison; 43. Lars Ytting Bak (Den); 44. Jens Debusschere; 45. Jasper De Busyt; 46. Marcel Sieberg (Dui); 47. Jelle Wallays

EF Education First-Drapac (VSt)
51. Sep Vanmarcke; 52. Matti Breschel (Den); 53. Sebastian Langeveld (Ned); 54. Sacha Modolo (Ita); 55. Taylor Phinney (VSt); 56. Tom Scully (NZe); 57. Micthell Docker

Team Sunweb (Dui)
61. Edward Theuns; 62. Soren Kragh Andersen (Den); 63. Nikias Arndt (Dui); 64. Roy Curvers (Ned); 65. Lennard Hofstede (Ned); 66. Tom Stamsnijder (Ned); 67. Mike Teunissen (Ned)

Astana (Kaz)
71. Laurens De Vreese; 72. Oscar Gatto (Ita); 73. Hugo Houle (Can); 74. Truls Korsaeth (Noo); 75. Alexey Lutsenko (Kaz); 76. Magnus Cort Nielsen (Den); 77. Michael Valgren Andersen (Den)

Bahrain-Merida (Bah)
81. Vincenzo Nibali (Ita); 82. Borut Bozic (Slo); 83. Sonny Colbrelli (Ita); 84. Ivan Garcia Cortina (Spa); 85. Heinrich Haussler (Aus); 86. Kristijan Koren (Slo); 87. Luka Pibernik (Slo)

Groupama-FDJ (Fra)
91. Arnaud Démare (Fra); 92. Davide Cimolai (Ita); 93. Antoine Duchesne (Fra); 94. Jacopo Guarnieri (Ita); 95. Ignatas Konovalovas (Lit); 96. Olivier Le Gac (Fra); 97. Ramon Sinkeldam (Ned)

Mitchelton-Scott (Aus)
101. Mathew Hayman (Aus); 102. Jack Bauer (NZe); 103. Luke Durbridge (Aus); 104. Alexander Edmondson (Aus); 105. Michael Hepburn (Aus); 106. Luka Mezgec (Slo); 107. Matteo Trentin (Ita)

Movistar (Spa)
111. Jorge Arcas (Spa); 112. Carlo Barbero (Spa); 113. Hector Carretero (Spa); 114. Imanol Erviti Ollo (Spa); 115. Nuno Matos (Por); 116. Nelson Oliveira (Por); 117. Jasha Sütterlin (Dui)

Dimension Data (ZAf)
121. Julien Vermote; 122. Edvald Boasson Hagen (Noo); 123. Nicolas Dougall (ZAf); 124. Johann Van Zyl (ZAf); 125. Ryan Gibbons (ZAf); 126. Jay Robert Thomson (ZAf); 127. Jaco Venter (ZAf)

Katusha-Alpecin (Zwi)
131. Tony Martin (Dui); 132. Viacheslav Kuznetsov (Rus); 133. José Goncalvez (Por); 134. Marco Haller (Oos); 135. Baptiste Planckaert; 136. Nils Politt (Dui); 137. Rick Zabel (Dui)

LottoNL-Jumbo (Ned)
141. Amund Grondahl Jansen (Noo); 142. Pascal Eenhoorn (Ned); 143. Timo Roosen (Ned); 144. Bram Tankink (Ned); 145. Jos van Emden (Ned); 146. Robert Wagner (Dui); 147. Maarten Wynants

Team Sky (GBr)
151. Michal Kwiatkowski (Pol); 152. Michal Golas (Pol); 153. Christian Knees (Dui); 154. Gianni Moscon (Ita); 155. Luke Rowe (GBr); 156. Ian Stannard (GBr); 157. Dylan van Baarle (Ned)

Trek-Segafredo (VSt)
161. Jasper Stuyven; 162. John Degenkolb (Dui); 163. Koen de Kort (Ned); 164. Ryan Mullen (Ier); 165. Mads Pedersen (Den); 166. Gregory Rast (Zwi); 167. Kiel Reijnen (VSt)

UAE Team Emirates (VAE)
171. Alexander Kristoff (Noo); 172. Sven Erik Bystrom (Noo); 173. Simone Consonni (Ita); 174. Filippo Ganna (Ita); 175. Marco Marcato (Ita); 176. Ben Swift (GBr); 177. Oliveiro Troia (Ita)

Sport Vlaanderen-Baloise (Bel)
181. Preben Van Hecke; 182. Piet Allegaert; 183. Amaury Capiot; 184. Aimé De Gendt; 185. Benjamin Declercq; 186. Edward Planckaert; 187. Jonas Rickaert

Veranda's Willems-Creland (Bel)
191. Wout van Aert; 192. Sean De Bie; 193. Stijn Steels; 194. Zico Waeytens; 195. Stijn Devolder; 196. Huub Duijn (Ned); 197. Michael Goolaerts

Wanty-Groupe Gobert (Bel)
201. Frederik Backaert; 202. Tom Devriendt; 203. Yoann Offredo (Fra); 204. Andrea Pasqualon (Ita); 205. Dion Smith (GBr); 206. Guillaume Van Keirsbulck; 207. Mark McNally (GBr)

WB-Aqua Protect-Veranclassic (Bel)
211. Kenny Dehaes; 212. Justin Jules (Fra); 213. Julien Mortier; 214. Alex Kirsch (Lux); 215. Dimitri Peyskens; 216. Lukas Spengler (Zwi); 217. Maxime Vantomme

Roompot-Nederlandse Loterij (Ned)
221. Pieter Weening (Ned); 222. Floris Gerts (Ned); 223. Pim Ligthart (Ned); 224. Coen Vermeltfoort (Ned); 225. Sjoerd van Ginneken (Ned); 226. Brian van Goethem (Ned); 227. Jan-Willem van Schip (Ned)

Vital Concept (Fra)
231. Bryan Coquard (Fra); 232. Bert De Backer; 233. Johan Le Bon (Fra); 234. Jeremy Lecrocq (Fra); 235. Julien Morice (Fra); 236. Patrick Müller (Zwi); 237. Jonas Van Genechten

Cofidis (Fra)
241. Christophe Laporte (Fra); 242. Geoffrey Soupe (Fra); 243. Jimmy Turgis (Fra); 244. Cyril Lemoine (Fra); 245. Michael Van Staeyen; 246. Bert Van Lerberghe; 247. Kenneth Vanbilsen
 

Door vml