KV Oostende-spits Zivkovic kan naar China
© Isosport
Richairo Zivkovic lijkt op weg naar de uitgang bij KV Oostende. De 22-jarige spits kwam in de zomer van 2017 voor 1,2 miljoen euro over van Ajax en kwam tot 16 doelpunten in 58 optredens voor de kustploeg. De Nederlander weegt echter te zwaar door op de loonlijst en werd de voorbije twee wedstrijden niet geselecteerd door Gert Verheyen. Hij ijkt nu op weg naar een Chinese tweedeklasser. In januari ketste een transfer naar het Zwitserse FC Sion nog af. Dat zou 600.000 euro betalen voor Zivkovic, wat ook nu de verwachte transfersom is.
jve
Beste van Plus
Lees ook
Allebei buitenlandse eigenaar, allebei miserie: de (gelijkaardige) ellende van KV Kortrijk en KV Oostende
CEO Gauthier Ganaye gelooft nog in de redding, ondanks sportieve malaise bij KVO: “Thalhammer blijft tot het einde van het seizoen trainer”
Thierry Ambrose vindt dat KV Oostende matchen weggeeft “als kinderen”: “Elke match twee tegengoals, dan kan je niet winnen”
Nieuwe coach, amper beterschap: zes van de tien (!) trainerswissels in België dit seizoen hadden voorlopig geen effect
Video
Hoofdpunten
Freddy Versluys, de man die tanks opkoopt in de hoop ze later door te verkopen: “Ons businessmodel bestaat uit puur gokken”
“Hij is mijn metekind, maar ik wil hem nooit meer zien”: dertiger krijgt 15 jaar cel na brutale home-invasion bij zijn ‘meterke’
Marc Van Ranst over antivaxdocumentaire ‘Died suddenly’: “Helaas geloven er ook bij ons die complottheorie”
Kraan valt tegen appartementsgebouw in Borsbeek: geen gewonden, oorzaak wordt onderzocht
Federale regering bevestigt nieuw steunpakket van 93,8 miljoen euro: “Oekraïne moet zich kunnen verdedigen”