De koers is terug in België: waar kan u de Belgische en internationale toppers aan het werk zien?

Philippe Gilbert niet voor het laatst aan het ‘tekenblad’. Foto: Photo News

Het blijft een jaarlijks weerkerende vraag: wie rijdt de komende weken in welke wedstrijd? De kopmannen rijden niet overal en zullen elkaar op tijd en stond ontlopen. Met behulp van de gespecialiseerde website ProCyclingStats gingen we op zoek naar de juiste kalender. Zoals altijd: onder voorbehoud. De Brabantse Pijl bijvoorbeeld heeft nog geen voorlopige deelnemerslijst vrijgegeven.

MOVISTAR

Alejandro Valverde: Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Amstel Gold Race (21/4), Waalse Pijl (24/4), Luik-Bastenaken-Luik (28/4).

Jurgen Roelandts: Driedaagse Brugge - De Panne, E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

BORA hansgrohe

Peter Sagan: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4), Amstel Gold Race (21/4), Luik-Bastenaken-Luik (28/4).

Daniël Oss: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

CCC

Greg Van Avermaet: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4), Amstel Gold Race (21/4).

Deceuninck - Quick Step

Julian Alaphilippe: Amstel Gold Race (21/4), Waalse Pijl (24/4), Luik-Bastenaken-Luik (28/4).

Philippe Gilbert: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4), Amstel Gold Race (21/4), Waalse Pijl (24/4), Luik-Bastenaken-Luik (28/4).

Zdenek Stybar: Driedaagse Brugge - De Panne (27/3), E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Yves Lampaert: Driedaagse Brugge - De Panne (27/3), E3 BinckBank Classic (29/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Scheldeprijs (10/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Elia Viviani: Driedaagse Brugge - De Panne (27/3), Gent - Wevelgem (31/3), Scheldeprijs (10/4).

Lotto-Soudal

Tiesj Benoot: E3 BinckBank Classic (29/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4), Amstel Gold Race (21/4).

Jens Keukeleire: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Tim Wellens: Brabantse Pijl (17/4), Amstel Gold Race (21/4), Waalse Pijl (24/4), Luik-Bastenaken-Luik (28/4).

Jumbo Visma

Wout van Aert: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4), Amstel Gold Race (21/4).

AG2R La Mondiale

Oliver Naesen: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4), Amstel Gold Race (21/4).

Silvan Dillier: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

EF Education First

Sep Vanmarcke: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Sebastian Langeveld: Driedaagse Brugge - De Panne, E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Astana

Magnus Cort: E3 BinckBank Classic (29/3), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Davide Ballerini: Driedaagse Brugge - De Panne, E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Alexey Lutsenko: Gent - Wevelgem (31/3), Amstel Gold Race (21/4), Waalse Pijl (24/4), Luik-Bastenaken-Luik (28/4).

Team Sky

Gianni Moscon: Driedaagse Brugge - De Panne, E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Luke Rowe: Driedaagse Brugge - De Panne, E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Michal Kwiatkowski: Amstel Gold Race (21/4), Waalse Pijl (24/4), Luik-Bastenaken-Luik (28/4).

Geraint Thomas: Amstel Gold Race (21/4), Waalse Pijl (24/4), Luik-Bastenaken-Luik (28/4).

Trek Segafredo

Jasper Stuyven: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

John Degenkolb: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Mads Pedersen: Driedaagse Brugge - De Panne, E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Bahrain Merida

Sonny Colbrelli: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Brabantse Pijl (17/4), Amstel Gold Race (21/4).

Mitchelton Scott

Matteo Trentin: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Team Dimension Data

Edvald Boasson Hagen: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Julien Vermote: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Scheldeprijs (10/4), Parijs - Roubaix (14/4).

UAE Emirates

Jasper Philipsen: E3 BinckBank Classic (29/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Scheldeprijs (10/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Fernando Gaviria: Driedaagse Brugge - De Panne (27/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Scheldeprijs (10/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Alexander Kristoff: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Katusha Alpecin

Jens Debusschere: Driedaagse Brugge - De Panne (27/3), E3 BinckBank Classic (29/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Scheldeprijs (10/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Nils Politt: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Marcel Kittel: Driedaagse Brugge - De Panne (27/3), Scheldeprijs (10/4).

Team Sunweb

Michael Matthews: Ronde van Vlaanderen (7/4), Amstel Gold Race (21/4), Waalse Pijl (28/4), Luik-Bastenaken-Luik (28/4).

Groupama - FdJ

Arnaud Démare: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Stefan Kung: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Direct Energie

Niki Terpstra: E3 BinckBank Classic (29/3), Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Parijs - Roubaix (14/4).

Corendon Circus

Mathieu van der Poel: Gent - Wevelgem (31/3), Dwars door Vlaanderen (3/4), Ronde van Vlaanderen (7/4), Brabantse Pijl (17/04)

Door gvdl