Definitieve deelnemerslijst voor Parijs-Roubaix 2019

Bron © procyclingstats

Vorig jaar won Peter Sagan in Roubaix, voor Silvan Dillier en Niki Terpstra Foto: BELGA

Zondag eindigt het gedokker over de kasseien met de absolute hoogmis in ‘de Hel van het Noorden’. Na zijn val in de Ronde van Vlaanderen ontbreekt met ex-winnaar Niki Terpstra al zeker één van de grote favorieten om Peter Sagan op te volgen in Noord-Frankrijk. Zoek ook niet naar Mathieu van der Poel: zijn ploeg Corendon-Circus komt dit jaar (nog) niet aan de start. Bekijk hier de definitieve deelnemerslijst voor de 117e editie van Parijs-Roubaix (WorldTour).

LEES HIER AL HET NIEUWS OVER PARIJS-ROUBAIX!

Laatste update: 13 april om 18u

Bora-hansgrohe (Dui): 1. Peter Sagan (Svk); 2. Maciej Bodnar (Pol); 3. Marcus Burghardt (Dui); 4. Daniel Oss (Ita); 5. Juraj Sagan (Svk); 6. Andreas Schillinger (Dui); 7. Rüdiger Selig (Dui)

AG2R (Fra): 11. Silvan Dillier (Zwi); 12. Nico Denz (Dui); 13. Julien Duval (Fra); 14. Dorian Godon (Fra); 15. Alexis Gougeard (Fra); 16. Oliver Naesen; 17. Stijn Vandenbergh

CCC Team (Pol): 21. Greg Van Avermaet; 22. Kamil Gradek (Pol); 23. Michael Schär (Zwi), 24. Gijs Van Hoecke; 25. Nathan Van Hooydonck, 26. Guillaume Van Keirsbulck; 27. Lukasz Wisniowski (Pol)

Trek-Segafredo (VSt): 31. John Degenkolb (Dui); 32. Koen De Kort (Ned); 33. Alex Kirsch (Lux); 34. Ryan Mullen (Ier); 35. Mads Pedersen (Den); 36. Jasper Stuvyen; 37. Edward Theuns

EF Education First: . Sep Vanmarcke; 42. Matti Breschel (Den); 43. Mitchell Docker (Aus); 44. Julius Van Den Berg (Ned); 45. Sebastian Langeveld (Ned); 46. Taylor Phinney (VSt); 47. Thomas Scully (NZl)

Katusha-Alpecin (Zwi): 51. Nils Politt (Dui); 52. Jenthe Biermans; 53. Jens Debusschere; 54. Marco Haller (Oos); 55. Reto Hollenstein (Zwi); 56. Mads Würtz Schmidt (Den); 57. Rick Zabel (Dui)

Deceuninck-Quick Step (Bel): 61. Zdenek Stybar (Tje); 62. Kasper Asgreen (Den); 63. Tim Declercq; 64. Philippe Gilbert; 65. Iljo Keisse; 66. Yves Lampaert; 77. Florian Sénéchal (Fra)

Total Direct Energie (Fra): 71. Adrien Petit (Fra); 72. Roman Cardis (Fra); 73. Damien Gaudin (Fra); 74. Yohann Gène (Fra); 75. Pim Ligthart (Ned); 76. Alexandre Pichot (Fra); 77. Anthony Turgis (Fra)

MItchelton-Scott (Aus): 81. Matteo Trentin (Ita); 82. Edoardo Affini (Ita); 83. Jack Bauer (NZl); 85. Michael Hepburn (Aus); 86. Luka Mezgec (Slo); 87. Callum Scotson (Aus); 88. Robert Stannard (Aus)

Groupama-FDJ (Fra): 91. Arnaud Démare (Fra); 92. Jacopo Guarnieri (Ita); 93. Ignatas Konovalovas (Lit); 94. Stefan Küng (Zwi); 95. Oliver Le Gac (Fra); 96. Marc Sarreau (Fra); 97. Ramon Sinkeldam (Ned)

Lotto Soudal: 101. Jens Keukeleire; 102. Tiesj Benoot; 103. Stan Dewulf; 104. Frederik Frison; 105. Nikolas Maes; 106. Lawrence Naesen; 107. Brian Van Goethem

Jumbo-Visma (Ned): 111. Wout van Aert; 112. Pascal Eenkhoorn (Ned); 114. Mike Teunissen (Ned); 115. Taco Van Der Hoorn (Ned); 116. Danny van Poppel (Ned); 117. Maarten Wynants; 118. Timo Roosen (Ned)

Team Sky (GBr): 121. Luke Rowe (GBr); 122. Owain Doull (GBr); 123. Filippo Ganna (Ita); 124. Christian Knees (Dui); 125. Gianni Moscon (Ita); 126. Ian Stannard (GBr); 127. Dylan van Baarle (Ned)

UAE Team Emirates (VAE): 131. Alexander Kristoff (Noo); 132. Tom Bohli (Zwi); 133. Sven Erik Bystrom (Noo); 134. Fernando Gaviria (Col); 135. Vegard Stake Langen (Noo); 136. Marco Marcato (Ita); 137. Jasper Philipsen

Cofidis (Fra): 141. Christopher Laporte (Fra); 142. Filippo Fortin (Ita); 143. Hugo Hofstetter (Fra); 144. Cyril Lemoine (Fra); 145. Damien Touzé (Fra); 146. Bert Van Lerberghe; 147. Kenneth Vanbilsen

Astana (Kaz): 151. Magnus Cort Nielsen (Den); 152. Davide Ballerini (Ita); 153. Zhandos Bizhigitov (Kaz); 154. Laurens De Vreese; 155. Daniil Fominykh (Kaz); 156. Dmitriy Gruzdev (Kaz); 157. Hugo Houle (Can)

Bahrein-Merida (Bhn): 161. Matej Mohoric (Slo); 162. Phil Bauhaus (Dui); 163. Ivan Garcia Cortina (Spa); 164. Heinrich Haussler (Aus); 165. Kristijan Koren (Slo); 166. Marcel Sieberg (Dui); 167. Jan Tratnik (Slo)

Movistar (Spa): 171. Jurgen Roelandts; 172. Jorge Arcas Pena (Spa); 173. Daniele Bennati (Ita); 174. Jaime Castrillo (Spa); 175. Imanol Erviti (Spa); 176. Eduardo Sepulvedo (Arg); 177. Jasha Sütterlin (Dui)

Wanty-Groupe Gobert: . Frederik Backaert; 183. Ludwig De Winter; 184. Timothy Dupont; 185. Wesley Kreder (Ned); 186. Boris Vallée; 187. Pieter Vanspeybrouck; 188. Tom Devriendt

Dimension Data (ZAf): 191. Edvald Boasson Hagen (Noo); 192. Lars Bak (Den); 193. Bernhard Eisel (Oos); 194. Reinardt Janse van Rensburg (ZAf); 195. Jay Robert Thomson (ZAf); 196. Rasmus Fossum Tiller (Noo); 197. Julien Vermote

Arkea-Samsic (Fra): 201. André Greipel (Dui); 202. Franck Bonnamour (Fra); 203. Brice Feillu (Fra); 204. Benoit Jarrier (Fra); 205. Alan Riou (Fra); 206. Clément Russo (Fra); 207. Bram Welten (Ned)

Team Sunweb (Dui): 211. Nikias Arndt (Dui); 212. Cees Bol (Ned); 213. Roy Curvers (Ned); 214. Lennard Kämna (Dui); 215. Asbjorn Kragh Andersen (Den); 216. Casper Pedersen (Den); 217. Max Walscheid (Dui)

Vital Concept - B&B Hotels (Fra): 221. Bert De Backer; 222. Kris Boeckmans; 223. Corentin Ermenault (Fra); 224. Jérémy Lecroq (Fra); 225. Julien Morice (Fra); 226. Jimmy Turgis (Fra); 227. Jonas Van Genechten

Roompot-Charles (Ned): 231. Lars Boom (Ned); 232. Jesper Asselman (Ned); 233. Senne Leysen; 235. Justin Timmermans (Ned); 236. Sjoerd van Ginneken (Ned); 237. Boy van Poppel (Ned); 238. Michael Van Staeyen

Delko Marseille Provence KTM (Fra): 241. Evaldas Siskevicius (Lit); 242. Joseph Areruya (Rua); 243. Iuri Filosi (Ita); 244. Brenton Jones (Aus); 245. Przemyslaw Kasperkiewicz (Pol); 246. Jérémy Leveau (Fra); 247. Julien Trarieux (Fra)

Door vml