De deelnemerslijst van de Amstel Gold Race 2019

Foto: BELGA

Zondag wordt de 54e Amstel Gold Race gereden. Bekijk hier wie er aan de start verschijnt:

Dimension Data (ZAf):

1. Michael Valgren (Den); 2. Bernhard Eisel (Oos); 3. Enrico Gasparotto (Ita); 4. Lars Bak (Den); 5. Roman Kreuziger (Tsj); 6. Tom-Jelte Slagter (Ned); 7. Julien Vermote

Mitchelton-Scott (Aus):

11. Matteo Trentin (Ita); 12. Michael Albasini (Zwi); 13. Michael Hepburn (Oos); 14. Daryl Impey (ZAf); 15. Christopher Juul-Jensen (Den); 16. Nicholas Schultz (Oos); 17. Dion Smith (NZe).

Bahrein-Merida (Bhn):

21. Dylan Teuns; 22. Sonny Colbrelli (Ita); 23. Ivan Garcia Cortina (Spa); 24. Matej Mohoric (Sln); 25. Damiano Caruso (Ita); 26. Grega Bole (Sln); 27. Jan Tratnik (Sln)

AG2R (Fra):

31. Oliver Naesen; 32. Mikael Chérel (Fra); 33. Benoit Cosnefroy (Fra); 34. Clément Chevrier (Fra); 35. Roman Bardet (Fra); 36. Clément Venturini (Fra); 37. Larry Warbasse (VSt)

Astana (Kaz):

41. Alexey Lutsenko (Kaz); 42. Omar Fraile (Spa); 43. Jakob Fuglsang (Den); 44. Gorka Izagirre (Spa); 45. Davide Villella (Ita); 46. Laurens De Vreese; 47. Luis Leon Sanchez (Spa)

Bora-hansgrohe (Dui):

51. Peter Sagan (Svk); 52. Cesare Benedetti (Ita); 53. Marcus Burghardt (Dui); 54. Patrick Konrad (Oos); 55. Jay McCarthy (Aus); 56. Daniel Oss (Ita); 57. Maximilian Schachmann (Dui)

CCC Team (Pol):

61. Greg Van Avermaet; 62. Alessandro De Marchi (Ita); 63. Patrick Bevin (NZe); 64. Jonas Koch (Dui); 65. Serge Pauwels; 66. Lukasz Wisniowski (Pol); 67. Michael Schär (Zwi)

Deceuninck-Quick Step (BEL):

71. Philippe Gilbert; 72. Rémi Cavagna (Fra); 73. Dries Devenyns; 74. Julian Alaphilippe (Fra); 75. Mikkel Honoré (Den); 76. Pieter Serry; 77. Petr Vakoc (Tsj)

EF Education First (VSt):

81. Michael Woods (Can); 82. Alberto Bettiol (Ita); 83. Simon Clarke (Aus); 84. Lawson Craddock (VSt); 85. Alex Howes (VSt); 86. Logan Owen (VSt); 87. Sean Bennett (VSt)

Groupama-FDJ (Fra):

91. Tobias Ludvigsson (Zwe); 92. Valentin Madouas (Fra); 93. Rudy Molard (Fra); 94. Romain Seigle (Fra); 95. Benoit Vaugrenard (Fra); 96. Léo Vincent (Fra); 97. William Bonnet (Fra)

Lotto Soudal (BEL):

101. Tim Wellens; 102. Bjorg Lambrecht; 103. Tomasz Marczynski (Pol); 104. Maxime Monfort ; 105. Tosh Van der Sande; 106. Jelle Vanendert; 107. Sander Armée

Movistar (Spa):

111. Alejandro Valverde (Spa); 112. Carlos Betancur (Col); 113. Imanol Erviti (Spa); 114. Jaime Castrillo Zapater (Spa); 115. Andrey Amador (Spa); 116. Carlos Barbero (Spa); 117. Carlos Verona (Spa)

Jumbo-Visma (Ned):

121. Wout van Aert; 122. Floris De Tier; 123. Robert Gesink (Ned); 124. Bert-Jan Lindeman (Ned); 125. Paul Martens (Dui); 126. Koen Bouwman (Ned); 127. Jos van Emden (Ned)

Katusha-Alpecin (Zwi):

131. Nathan Haas (Aus); 132. Jenthe Biermans; 133. Ruben Guerreiro (Por); 134. Enrico Battaglin (Ita); 135. Rick Zabel (Dui); 136. Jakobus Willem Smit (ZAf); 137. Dmitrii Strakhov (Rus)

Sky (GBr):

141. Michal Kwiatkowski (Pol); 142. Eddie Dunbar (Ier); 143. Michael Golas (Pol); 144. David De La Cruz (Spa); 145. Wout Poels (Ned); 146. Diego Rosa (Ita); 147. Dylan van Baarle

Sunweb (Dui):

151. Michael Matthews (Aus); 152. Johannes Fröhlinger (Dui); 153. Marc Hirschi (Zwi); 154. Lennard Kämna (Dui); 155. Soren Kragh Andersen (Den); 156. Louis Vervaeke; 157. Nicolas Roche (Ier)

Trek-Segafredo (VSt):

161. Bauke Mollema (Ned); 162. Koen de Kort (Ned); 163. Fabio Felline (Ita); 164. Michael Gogl (Oos); 165. Edward Theuns; 166. Toms Skujins (Let); 167. Julien Bernard (Fra)

Team Emirates (VAE):

171. Rui Costa (Por); 172. Sergio Henao (Col); 173. Manuele Mori (Ita); 174. Tadej Pogaar (Sln); 175. Simone Petilli (Ita); 176. Edward Ravisi (Ita); 177. Diego Ulissi (Ita)

Corendon-Circus (BEL):

181. Mathieu van der Poel (Ned); 182. Stijn Devolder; 183. Jimmy Janssens; 184. Gianni Vermeersch; 185. Marcel Meisen (Dui); 186. Otto Vergaerde; 187. Philipp Walsleben

Roompot-Charles (Ned):

191. Lars Boom (Ned); 192. Mathias De Witte; 193. Huub Duijn (Ned); 194. Maurits Lammertink (Ned); 195. Oscar Riesebeek (Ned); 196. Nick van der Lijke (Ned); 197. Pieter Weening (Ned)

Bardiani-CSF (Ita):

201. Vincenzo Albanese (Ita); 202. Enrico Barbin (Ita); 203. Lorenzo Rota (Ita); 204. Paolo Simion (Ita); 205. Alessandro Pessot (Ita); 206. Alessandro Tonelli (Ita); 207. Mirco Maestri (Ita) Israel

Cycling Academy (Isr):

211. Ben Hermans; 212. Clément Carisey (Fra); 213. August Jensen (Noo); 214. Tom Van Asbroeck ; 215. Roy Goldstein (Isr); 216. Kristian Sbaragli (Ita); 217. Dennis van Winden (Ned)

Sport Vlaanderen-Baloise (BEL):

221. Benjamin Declercq; 222. Kevin Deltombe; 223. Emiel Planckaert; 224. Thomas Sprengers; 225. Dries Van Gestel; 226. Preben Van Hecke; 227. Aaron Verwilst

Vital Concept - B&B Hotels:

231. Bryan Coquard (Fra); 232. Cyril Gautier (Fra); 233. Patrick Müller (Zwi); 234. Quentin Pacher (Fra); 235. Kevin Reza (Fra); 236. Corentin Ermenault (Fra); 237. Arnaud Courteille (Fra)

Wanty-Gobert (BEL):

241. Christian Odd Eiking (Noo); 242. Wesley Kreder (Ned); 243. Xandro Meurisse; 244. Andrea Pasqualon (Ita); 245. Marco Minnaard (Ned); 246. Loïc Vliegen; 247. Jerôme Baugnies

Door Maarten Delvaux