Straffer kan niet: Team Dimension Data met volledig podium van vorig jaar naar Amstel Gold Race

© Photo News
Wielerploeg Dimension Data start zondag in de Amstel Gold Race met het complete podium van de editie van vorig jaar. De Deen Michael Valgren, vorig jaar zegevierend, kwam over van Astana. Roman Kreuziger werd vorig jaar nog tweede namens Mitchelton-Scott en de Italiaan Enrico Gasparotto derde in het shirt van Bahrain-Merida. De Tsjech en de Italiaan stapten deze winter over naar het Zuid-Afrikaanse team waarvoor ook Julien Vermote zijn kans mag gaan in de Amstel.
Gasparotto en Kreuziger zijn bovendien ook oud-winnaars van de enige Nederlandse klassieker. De Italiaan won in 2012 en 2016, Kreuziger was in 2013 de beste. “Op papier hebben we inderdaad een sterke ploeg voor de Gold Race”, zei Valgren. “Maar we rijden zondag niet op papier. Het draait om vorm en er zijn heel wat jongens die momenteel sterk fietsen. We hebben gelukkig een ervaren ploeg. Dit is een belangrijk doel voor onze ploeg.”
Lees ook
Het kon niet anders: Philippe Gilbert hangt in oktober fiets aan de haak met eigen criterium op ‘zijn’ Cauberg
PODCAST. In de Perszaal - Parijs-Roubaix: “Hilaire Van Der Schueren was niet altijd tevreden over Tom Devriendt omdat er meer inzat dan eruit kwam. Tot nu”
LEVE DE LAATSTE. Studente burgerlijk ingenieur Lone Meertens eindigde laatste in de Amstel Gold Race: “Ik spoel dit door met een namiddagje blokken”
Video
Hoofdpunten
Zoon van overleden Anne Heche “blijft achter met enorm verdriet”, ook ex Ellen DeGeneres neemt afscheid
Penthouse compleet verwoest na hevige brand
Sterrenchef Danny Horseele proeft 10 keer steak au poivre aan de kust: “De beste pepersaus van de hele kustlijn”
9.500 deelnemers stappen kortere Dodentocht uit, Rode Kruis heeft handen vol door hitte
ROYALS. Spaanse prinses krijgt kritiek op kleding, Harry en Meghan moeten opletten en ‘jonge prins William’ gezocht