Definitieve deelnemerslijst Luik-Bastenaken-Luik 2019

Foto: BELGA

Op zondag 28 april wordt de 105e editie van de klimklassieker Luik-Bastenaken-Luik gereden. Wie volgt Bob Jungelk op? Er komen alvast heel wat grote namen aan de start, bekijk hier de deelnemerslijst!

Klik hier voor onze digitale wielergids!

Deceuninck - Quick-Step:
1. Julian Alaphilippe (Fra); 2. Philippe Gilbert; 3. Rémi Cavagna (Fra); 4. Dries Devenyns 5. Enric Mas (Spa); 6. Pieter Serry; 7. Petr Vakoc (Tsj)

EF Education First Pro Cycling Team (VSt):
11. Michael Woods (Can); 12. Alberto Bettiol (Ita); 13. Nathan Brown (VSt); 14. Simon Clarke (Aus); 15. Lawson Craddock (VSt); 16. Tanel Kangert (Est); 17. Daniel Felipe Martínez (Col)

AGR2-La Mondiale (Fra):
21. Romain Bardet (Fra); 22. Mikael Cherel (Fra); 23. Clément Chevrier (Fra); 24. Benoît Cosnefroy (Fra); 25. Aurélien Paret Peintre (Fra); 26. Alexis Vuillermoz (Fra); 27. Larry Warbasse (VSt)

Bahrain-Merida (Bhn):
31. Vincenzo Nibali (Ita); 32. Grega Bole (Sln); 33. Damiano Caruso (Ita); 34. Matej Mohoric (Sln); 35. Luka Pibernik (Sln); 37. Dylan Teuns; 39. Antonio Nibali (Ita)

BORA - hansgrohe (Dui):
41. Maximilan Schachmann (Dui); 42. Cesare Benedetti (Ita); 43. Marcus Burghardt (Dui); 44. Davide Formolo (Ita); 45. Patrick Konrad (Oos); 46. Jay McCarthy (Aus); 47. Gregor Mühlberger (Oos)

Mitchelton-SCOTT (Aus):
51. Adam Yates (GBr); 52. Michael Albasini (Zwi); 53. Sam Bewley (NZe); 54. Damien Howson (Aus); 55. Daryl Impey (ZAf); 56. Nicholas Schultz (Aus); 57. Dion Smith (NZe)

Team Sky (GBr):
61. Michal Kwiatkowski (Pol); 62. David de la Cruz (Spa); 63. Eddie Dunbar (Ier); 64. Tao Geoghegan Hart (GBr); 65. Michal Golas (Pol); 66. Wout Poels (Ned); 67. Salvatore Puccio (Ita)

Astana (Kaz):
71. Jakob Fuglsang (Den); 72. Omar Fraile (Spa); 73. Gorka Izagirre (Spa); 74. Ion Izaguirre (Spa); 75. Alexey Lutsenko (Kaz); 76. Luis Leon Sanchez (Spa); 77. Davide Villella (Ita)

Lotto Soudal:
81. Tim Wellens; 82. Sander Armée; 83. Bjorg Lambrecht; 84. Tomasz Marczynski (Pol); 85. Maxime Monfort; 86. Tosh Van der Sande; 87. Jelle Vanendert

Team Sunweb (Dui):
91. Michael Matthews (Aus); 92. Jan Bakelants; 93. Tom Dumoulin (Ned); 94. Christopher Hamilton (Aus); 95. Marc Hirschi (Zwi); 96. Rob Power (Aus); 97. Louis Vervaeke

Movistar Team (Spa)
101. Alejandro Valverde (Spa); 102. Andrey Amador (Cor); 103. Winner Anacona (Col); 104. Carlos Betancur (Col); 105. Imanol Erviti (Spa); 106. Mikel Landa (Spa); 107. Carlos Verona (Spa)

Cofidis (Fra):
111. Jesus Herrada (Spa); 112. Mathias Le Turnier (Fra); 113. Luis Angel Mate (Spa); 114. Marco Mathis (Dui); 115. Anthony Perez (Fra); 116. Pierre-Luc Périchon (Fra); 117. Julien Simon (Fra)

UAE Team Emirates (VAE):
121. Daniel Martin (Ier); 122. Rui Costa (Por); 123. Sergio Henao (Col); 124. Manuel Mori (Ita); 125. Tadej Pogacar (Sln); 126. Rory Sutherland (Aus); 127. Diego Ulissi (Ita)

CCC Team (Pol):
131. Greg Van Avermaet; 132. Josef Cerny (Tsj); 133. Alessandro De Marchi (Ita); 134. Jonas Koch (Dui); 135. Serge Pauwels; 136. Joey Rosskopf (VSt); 137. Laurens Ten Dam (Ned)

Team Katusha Alpecin (Zwi):
141. Enrico Battaglin (Ita); 142. José Gonçalves (Por); 143. Nathan Haas (Aus); 144; Pavel Kochetkov (Rus); 145. Nils Politt (Dui); 146. Dmitrii Strakhov (Rus); 147. Ilnur Zakarin (Rus)

Team Jumbo-Visma (Ned):
151. Robert Gesink (Ned); 152. Koen Bouwman (Ned), 153. Laurens De Plus; 154. Tom Leezer (Ned); 155. Bert-Jan Lindeman (Ned); 156. Paul Martens; 157. Antwan Tolhoek (Ned)

Trek-Segafredo (VSt):
161. Toms Skujins (Let); 162. Julien Bernard (Fra); 163. Giulio Ciccone (Ita); 164. Nicola Conci (Ita); 165. Fabio Felline (Ita); 166. Michael Gogl (Oos); 167. Peter Stetina (VSt)

Groupama-FDJ (Fra):
171. David Gaudu (Fra); 172. William Bonnet (Fra); 173. Tobias Ludvigsson (Zwe); 174. Valentin Madouas (Fra); 175. Rudy Molard (Fra); 176. Romain Seigle (Fra); 177. Benoît Vaugrenard (Fra)

Team Dimension Data (ZAf):
181. Roman Kreuziger (Tsj); 182. Enrico Gasparotto (Ita); 183. Jacques Willem Janse van Rensburg (ZAf); 184. Benjamin King (VSt); 185. Tom-Jelte Slagter (Ned); 186. Jay Thomson (Zaf); 187. Michael Valgren (Den)

Wanty-Gobert Cycling Team:
191. Guillaume Martin (Fra); 192. Jerôme Baugnies (Fra); 193. Fabien Doubey (Fra); 194. Christian Odd Eiking (Noo); 195. Xandro Meurisse; 196. Andrea Pasqualon (Ita); 197. Loïc Vliegen

Total Direct Energie (Fra):
201. Lilian Calmejane (Fra); 202. Fabien Grellier (Fra); 203. Jonathan Hivert (Fra); 204. Bryan Nauleau (Fra); 205. Paul Ourselin (Fra); 206. Romain Sicard (Fra); 207. Angelo Tulik (Fra)

Team Arkea-Samsic (Fra):
211. Elie Gesbert (Fra); 212. Anthony Delaplace (Fra); 213. Romain Hardy (Fra); 214. Kevin Ledanois (Fra); 215. Jérémy Maison (Fra); 216. Amael Moinard (Fra); 217. Florian Vachon (Fra)

Sport Vlaanderen-Baloise:
221. Dries Van Gestel; 222. Benjamin Declercq; 223. Kevin Deltombe; 224. Thomas Sprengers; 225. Mathias Van Gompel; 226. Aaron Van Poucke; 227. Aaron Verwilst

Vital Concept-B&B Hotels:
231. Patrick Müller (Zwi); 232. Yoann Bagot (fra); 233. Arnaud Courteille (Fra); 234. Cyriel Gautier (Fra); 235. Quentin Pacher (Fra); 236. Kevin Reza (Fra); 237. Jimmy Turgis (Fra)

Wallonie-Bruxelles:
241. Eliot Lietaer; 242. Kevyn Ista; 243. Justin Jules; 244. Kenny Molly; 245. Mathijs Paasschens (Ned); 246. Dimitri Peyskens; 247. Baptiste Planckaert

Door vml