Voorlopige deelnemerslijst Clasica San Sebastian

Bron © Procyclingstats

Foto: Photo News

De voorlopige deelnemerslijst van de 39e Clasica Ciclista San Sebastian , de Spaanse klimklassieker die op zaterdag 3 augustus zal worden gereden. De teams met een * achter hun naam hebben hun selectie bevestigd.

1. Deceuninck - Quick Step *

1 ALAPHILIPPE Julian

2 CAPECCHI Eros

3 DECLERCQ Tim

4 DEVENYNS Dries

5 EVENEPOEL Remco

6 HONORÉ Mikkel Frølich

7 MAS Enric

2. AG2R La Mondiale *

11 GALLOPIN Tony

12 BIDARD François

13 DUPONT Hubert

14 HÄNNINEN Jaakko

15 PARET-PEINTRE Aurélien

16 PETERS Nans

17 WARBASSE Larry

3. Astana Pro Team *

21 IZAGIRRE Gorka

22 BALLERINI Davide

23 BILBAO Pello

24 BIZHIGITOV Zhandos

25 FRAILE Omar

26 GREGAARD Jonas

27 VILLELLA Davide

4. BORA - hansgrohe *

31 KONRAD Patrick

32 GATTO Oscar

33 GROßSCHARTNER Felix

34 MCCARTHY Jay

35 MÜHLBERGER Gregor

36 OSS Daniel

37 PFINGSTEN Christoph

5. CCC Team *

41 VAN AVERMAET Greg

42 BARTA Will

43 BEVIN Patrick

44 CERNÝ Josef

45 DE LA PARTE Víctor

46 ROSSKOPF Joey

47 ZOIDL Riccardo

6. EF Education First

51 CLARKE Simon

52 CAICEDO Jonathan Klever

53 CARTHY Hugh

54 DOMBROWSKI Joe

55 HOWES Alex

56 WHELAN James

57 WOODS Michael

7. Groupama - FDJ *

61 MOLARD Rudy

62 GAUDU David

63 GENIETS Kevin

64 LUDVIGSSON Tobias

65 MADOUAS Valentin

66 SCOTSON Miles

67 ROUX Anthony

8. Team INEOS *

71 BERNAL Egan

72 CASTROVIEJO Jonathan

73 DE LA CRUZ David

74 DUNBAR Eddie

75 ELISSONDE Kenny

76 SOSA Iván Ramiro

77 POELS Wout

9. Lotto Soudal *

81 WELLENS Tim

82 BENOOT Tiesj

83 KEUKELEIRE Jens

84 MERTZ Rémy

85 MONFORT Maxime

86 VAN DER SANDE Tosh

87 VANENDERT Jelle

10. Movistar Team *

91 VALVERDE Alejandro

92 LANDA Mikel

93 PEDRERO Antonio

94 CARRETERO Héctor

95 AMADOR Andrey

96 ARCAS Jorge

97 VERONA Carlos

11. Mitchelton-Scott *

101 YATES Adam

102 SCOTSON Callum

103 BOOKWALTER Brent

104 SMITH Dion

105 HAMILTON Lucas

106 DURBRIDGE Luke

107 YATES Simon

12. Team Sunweb *

111 ROCHE Nicolas

112 FRÖHLINGER Johannes

113 HAGA Chad

114 HIRSCHI Marc

115 BAKELANTS Jan

116 STORK Florian

117 VERVAEKE Louis

13. Bahrain Merida *

121 AGNOLI Valerio

122 BOLE Grega

123 GARCÍA CORTINA Iván

124 GAROSIO Andrea

125 NIBALI Antonio

126 PADUN Mark

127 WANG Meiyin

14. Team Dimension Data *

131 KREUZIGER Roman

132 DAVIES Scott

133 DLAMINI Nic

134 GHEBREIGZABHIER Amanuel

135 JANSE VAN RENSBURG Jacques

136 MEINTJES Louis

137 WYSS Danilo

15. Trek - Segafredo *

141 MOLLEMA Bauke

142 BERNARD Julien

143 CICCONE Giulio

144 EG Niklas

145 FELLINE Fabio

146 IRIZAR Markel

147 SKUJINŠ Toms

16. Team Jumbo-Visma *

152 BOUWMAN Koen

153 DE PLUS Laurens

154 DE TIER Floris

155 KUSS Sepp

156 LINDEMAN Bert-Jan

157 MARTENS Paul

17. Team Katusha Alpecin *

161 ZAKARIN Ilnur

162 GONÇALVES José

163 GUERREIRO Ruben

164 CRAS Steff

165 KUZNETSOV Viacheslav

166 SMIT Willie

18. UAE-Team Emirates *

171 MARTIN Dan

172 COSTA Rui

173 MOLANO Juan Sebastián

174 POGACAR Tadej

175 POLANC Jan

176 RIABUSHENKO Alexandr

177 SUTHERLAND Rory

19. Burgos-BH *

181 MADRAZO Ángel

182 BOL Jetse

183 CUBERO Jorge

184 EZQUERRA Jesús

185 FERNANDES José

186 RUBIO Diego

187 SESSLER Nícolas

20. Caja Rural - Seguros RGA *

191 ARANBURU Alex

192 CHERNETSKI Sergei

193 IRISARRI Jon

194 LASTRA Jonathan

195 NICOLAU Joel

196 RODRÍGUEZ Cristián

197 SERRANO Gonzalo

21. Cofidis, Solutions Crédits *

201 ROSSETTO Stéphane

202 LEMOINE Cyril

203 PEREZ Anthony

204 PÉRICHON Pierre-Luc

205 SIMON Julien

206 SOUPE Geoffrey

207 TOUZE Damien

22. Euskadi Basque Country - Murias *

211 RODRÍGUEZ Óscar

212 BAGÜES Aritz

213 BARCELÓ Fernando

214 BARTHE Cyril

215 BARRENETXEA Ander

216 BRAVO Garikoitz

217 ITURRIA Mikel

Door Maarten Delvaux