Definitieve deelnemerslijst Vuelta

Bron © Procyclingstats

Enric Mas, Simon Yates en Miguel Angel Lopez: het Vuelta-podium van 2018 Foto: AFP

Dit is de definitieve deelnemerslijst van de Ronde van Spanje, de Spaanse rittenkoers die wordt gereden van 24 augustus tot en met 15 september. Titelverdediger Simon Yates neemt niet deel, Alejandro Valverde krijgt rugnummer 1.

Movistar (Spa):
1. Alejandro Valverde (Spa); 2. Jorge Arcas (Spa); 3. Jose Rojas (Spa); 4. Imanol Erviti (Spa); 5. Nelson Oliveira (Por); 6. Antonio Pedrero (Spa); 7. Nairo Quintana (Col); 8. Marc Soler (Spa)

AG2R (Fra):
11. Pierre Latour (Fra); 12. Francois Bidard (Fra); 13. Geoffrey Bouchard (Fra); 14. Clément Chevrier (Fra); 15. Silvan Dillier (Zwi); 16. Dorian Godon (Fra); 17. Quentin Jauregui (Fra); 18. Clément Venturini (Fra)

Astana (Kaz):
21. Miguel Angel Lopez (Col); 22. Manuele Boaro (Ita); 23. Dario Cataldo (Ita); 24. Omar Fraile (Spa); 25. Jakob Fuglsang (Den); 26. Gorka Izagirre (Spa); 27. Ion Izaguirre (Spa); 28. Luis Leon Sanchez (Spa)

Bahrein-Merida (Bhr):
31. Mard Padun (Oek); 32. Yukiya Arashiro (Jap); 33. Phil Bauhaus (Dui); 34. Heinrich Haussler (Aus); 35. Domen Novak (Sln); 36. Hermann Pernsteiner (Oos); 37. Luka Pibernik (Sln); 38. Dylan Teuns

Bora-hansgrohe (Dui):
41. Rafal Majka (Pol); 42. Shane Archbold (NZe); 43. Sam Bennett (Ier); 44. Jempy Drucker (Lux); 45. Davide Formolo (Ita); 46. Felix Grossschartner (Oos); 47. Gregor Mühlberger (Oos); 48. Pawel Poljanski (Pol)

CCC Team (Pol):
51. Victor De La Parte (Spa); 52. Willie Barta (VSt); 53. Pawel Bernas (Pol); 54. Patrick Bevin (NZe); 55. Jonas Koch (Dui); 56. Szymon Sajnok (Pol); 57. Nathan Van Hooydonck ; 58. Francisco Ventoso (Spa)

Deceuninck-Quick.Step (Bel):
61. Philippe Gilbert; 62. Eros Capecchi (Ita); 63. Rémi Cavagna (Fra); 64. Tim Declercq; 65. Fabio Jakobsen (Ned); 66. James Knox (GBr); 67. Maximiliano Richeze (Arg); 68. Zdenek Stybar (Tsj)

EF Education First (VSt):
71. Rigoberto Uran (Col); 72. Hugh Carthy (GBr); 73. Lawson Craddock (VSt); 74. Mitchell Docker (Aus); 75. Sergio Higuita (Col); 76. Daniel Martinez (Col); 77. Logan Owen (VSt); 78. Tejay Van Garderen (VSt)

Groupama-FDJ (Fra):
81. Marc Sarreau (Fra); 82. Bruno Armirail (Fra); 83. Mickael Delage (Fra); 84. Kilian Frankiny (Zwi); 85. Tobias Ludvigsson (Zwe); 86. Steve Morabito (Zwi); 87. Romain Seigle (Fra); 88. Benjamin Thomas (Fra)

Lotto Soudal (Bel):
91. Thomas De Gendt; 92. Sander Armee; 93. Carl Hagen (Noo); 94. Tomasz Marczynski (Pol); 95. Tosh Van Der Sande; 96. Brian van Goethem (Ned); 97. Harm Vanhoucke; 98. Jelle Wallays

Mitchelton-Scott (Aus):
101. Esteban Chaves (Col); 102. Sam Bewley (NZe); 103. Tsgabu Grmay (Eth); 104. Damien Howson (Aus); 105. Luka Mezgec (Sln); 106. Mikel Nieve (Spa); 107. Nick Schultz (Aus); 108. Dion Smith (NZe)

Dimension Data (ZAf):
111. Louis Meintjes (ZAf); 112. Nicholas Dlamini (ZAf); 113. Amanuel Ghebreigzabhier (Eri); 114. Edvald Boasson Hagen (Noo); 115. Benjamin King (VSt); 116. Ben O'Connor (Aus); 117. Rasmus Fossum Tiller (Noo); 118. Jaco Venter (ZAf)

Team Ineos (GBr):
121. Wout Poels (Ned); 122. David De la Cruz (Spa); 123. Owain Doull (GBr); 124. Tao Geoghegan Hart (GBr); 125. Sebastian Henao (Col); 126. Vasil Kiryienka (WRu); 127. Salvatore Puccio (Ita); 128. Ian Stannard (GBr)

Jumbo-Visma (Ned):
131. Primoz Roglic (Sln); 132. George Bennett (NZe); 133. Robert Gesink (Ned); 134. Lennard Hofstede (Ned); 135. Steven Kruijswijk (Ned); 136. Sepp Kuss (VSt); 137. Tony Martin (Dui); 138. Neilson Powless (VSt)

Katusha-Alpecin (Zwi):
141. Danni Navarro (Spa); 142. Enrico Battaglin (Ita); 143. Steff Cras; 144. Matteo Fabbro (Ita); 145. Ruben Guerreiro (Por); 146. Pavel Kochetkov (Rus); 147. Viacheslav Kuznetsov (Rus); 148. Will Smit (ZAf)

Team Sunweb (Dui):
151. Wilco Kelderman (Ned); 152. Nikias Arndt (Dui); 153. Casper Pedersen (Den); 154. Rob Power (Aus); 155. Nicholas Roche (Ier); 156. Michael Störer (Ier); 157. Martijn Tusveld (Ned); 158. Max Walscheid (Dui)

Trek-Segafredo (VSt):
161. Gianluca Brambilla (Ita); 162. John Degenkolb (Dui); 163. Niklas Eg (Den); 164. Alex Kirsch (Lux); 165. Jacopo Mosca (Ita); 166. Kiel Reijnen (VSt); 167. Peter Stetina (VSt); 168. Edward Theuns

UAE Team Emirates (VAE):
171. Fabio Aru (Ita); 172. Valerio Conti (Ita); 173. Fernando Gaviria (Col); 174. Sergio Henao (Col); 175. Marco Marcato (Ita); 176. Sebastian Molano (Col); 177. Tadej Pogacar (Sln); 178. Oliviero Troia (Ita)

Burghos-BH (Spa):
181. Angel Ruiz Madrazo (Spa); 182. Jetse Bol (Ned); 183. Oscar Cabedo (Spa); 184. Jorge Cubero (Spa); 185. Jesus Ezquerra (Spa); 186. Nuno Matos (Por); 187. Diego Rubio Hernandez (Spa); 188. Ricardo Vilela (Por)

Caja Rural-Seguros RGA (Spa):
191. Sergei Chernetskii (Rus); 192. Jon Aberasturi (Spa); 193. Alexander Aranburu (Spa); 194. Domingos Gonçalves (Por); 195. Jonathan Lastra (Spa); 196. Sergio Pardilla (Spa); 197. Cristian Rodriguez (Spa); 198. Gonzalo Serrano (Spa)

Cofidis (Fra):
201. Jesus Herrada (Spa); 202. Darwin Atapuma (Col); 203. Nicolas Edet (Fra); 204. Jesper Hansen (Den); 205. Jose Herrada (Spa); 206. Luis Angel Mate (Spa); 207. Stephane Rossetto (Fra); 209. Damien Touze (Fra)

Euskadi-Murias (Spa):
211. Garaico Rodriguez (Spa); 212. Aritz Bagues (Spa); 213. Fernando Barcelo (Spa); 214. Cyril Barthe (Fra); 215. Mikel Bizkarra (Spa); 216. Mikel Iturria (Spa); 217. Hector Saez (Spa); 218. Sergio Samitier (Spa)

Door Maarten Delvaux