Bekijk hier de definitieve deelnemerslijst van het WK wielrennen in Yorkshire

Foto: Photo News

Hieronder kan u de definitieve deelnemerslijst van het WK wielrennen bij de mannen profs in Yorkshire bekijken. Het WK wordt op zondag 29 september gereden.

BELGIË

Philippe Gilbert, Greg Van Avermaet, Oliver Naesen, Dylan Teuns, Remco Evenepoel, Tim Wellens, Yves Lampaert, Tim Declercq

SPANJE

Alejandro Valverde, Imanol Erviti, José Joaquin Rojas, Marc Soler, Ion Izagirre (Astana), Gorka Izagirre (Astana), Luis Leon Sanchez (Astana), Jonathan Castroviejo (Ineos), Ivan Garcia Cortina (Bahrain Merida).

NEDERLAND

Mathieu van der Poel, Niki Terpstra, Bauke Mollema, Dylan van Baarle, Mike Teunissen, Sebastian Langeveld, Jos van Emden, Pieter Weening

FRANKRIJK

Julian Alaphilippe, Rémi Cavagna, Benoît Cosnefroy, Julien Bernard, Tony Gallopin, Christophe Laporte, Anthony Roux

SLOVENIË

Primoz Roglic, Tadej Pogacar, Grega Bole, Matej Mohoric, David Per, Luka Pibernik, Jan Polanc, Jan Tratnik

ITALIË

Davide Ballerini, Alberto Bettiol, Davide Cimolai, Fabio Felline, Davide Formolo, Gianni Moscon, Matteo Trentin

COLOMBIA

Nairo Quintana, Alvaro Hodeg, Esteban Chaves, Sebastian Molano, Daniel Martinez, Carlos Betancur

DUITSLAND

Pascal Ackermann, Nikias Arndt, Marcus Burghardt, John Degenkolb, Simon Geschke, Jonas Koch, NIls Politt, Jasja Sütterlin

GROOT-BRITTANNIË

Tao Geoghegan Hart, Geraint Thomas, Adam Yates, Ian Stannard, Ben Swift, Owain Doull

SLOVAKIJE

Peter Sagan, Juraj Saga, Erik Baška, Ján Andrej Cully

DENEMARKEN

Jakob Fuglsang, Michael Valgren, Magnus Cort Nielsen, Mads Pedersen, Casper Pedersen , Christopher Juul-Jensen, Michael Morkov, Kasper Asgreen

AUSTRALIË

Michael Matthews, Simon Clarke, Rohan Dennis, Mitchel Docker, Luke Durbridge, Nathan Haas, Jack Haig, Rory Sutherland

TSJECHIË

Zdenek Stybar, Jan Bárta, Joseph Cerný, Petr Vakoc, Roman Kreuziger, Frantisek Sisr

IERLAND

Daniel Martin, Sam Bennett, Nicolas Roche, Eddie Dunbar, Ryan Mullen, Conor Dunne

LUXEMBURG

Bob Jungels, Alex Kirsch, Jempy Drucker, Ben Gastauer

NOORWEGEN

Alexander Kristoff,Vegard Stake Laengen, Sven Erik Bystrøm, Edvald Boasson Hagen, Carl Fredrik Hagen, Amund Grøndahl Jansen

OOSTENRIJK

Felix Großschartner, Michael Gogl, Marco Haller, Patrick Konrad, Hermann Pernsteiner, Lukas Pöstlberger

POLEN

Rafal Majka, Maciej Bodnar, Michal Golas, Kamil Gradek, Lukasz Owsian, Pawel Poljanski, Lukasz Wisniowski

ZWITSERLAND

Michael Albasini, Silvan Dillier, Marc Hirschi, Stefan Küng, Michael Schär, Danilo Wyss

RUSLAND

Pavel Sivakov, Alexander Evtushenko, Aleksandr Vlasov, Stepan Kurianov, Dmitry Strakhov, Sergeii Chernetskiy

CANADA

Michael Woods, Antoine Duchesne, Hugo Houle, Guillaume Boivin, Benjamin Perry, James Piccoli

ZUID-AFRIKA

Daryl Impey, Stefan de Bod, Ryan Gibbons, Nicholas Dlamini

VERENIGDE STATEN

Alex Howes, Lawson Craddock, Chad Haga, Neilson Powless

NIEUW-ZEELAND

George Bennett, Patrick Bevin, Tom Scully, Dion Smith

Door Maarten Delvaux