BV’s en modellen showen vintage lingerie op catwalk voor 100ste verjaardag lingeriehuis Van de Velde
Van de Velde, Het Vlaamse lingeriehuis achter de bekende merken PrimaDonna en Marie Jo, viert zijn honderdste verjaardag. BV’s en modellen trokken voor de gelegenheid vintage lingerie aan en showden de rijke geschiedenis van het familiebedrijf op de catwalk. “De puntborsten zijn er evenwel niet bij”, klinkt het bij actrice en model Barbara Sarafian. “Maar de jartellen ga ik niet dragen. Tenzij ze dat willen natuurlijk.”
sir, pjv
Lees ook
Vissers schrikken zich rot wanneer ze “monster” aan de haak slaan die het op hun bootje heeft gemunt
Meldingen van ongepast gedrag bij VRT en aantijgingen van agressie tegen Adriaan Van den Hoof: verjonging lijkt niet enige reden van vertrek bij ‘Switch’
Tornado raast door Nederlands Limburg: “We moeten hier weg!”
Video
Hoofdpunten
Verloofde (44) verdacht van moord op 45-jarige piloot uit Lummen
Commissaris over 23 jaar politiewerk in de beruchtste zone van het land: “Wil je actie? Dan ben je hier aan het juiste adres”
Drie besmettingen in ons land, “maar dat zal toenemen”: dit zeggen de experts over de apenpokkenuitbraak
Stikstofdossier toch niet waterdicht: ‘rode’ landbouwbedrijven moeten toch niet allemaal sluiten
Mondeling akkoord tussen Antwerp en Mark van Bommel: tweejarig contract wordt eerstdaags getekend