Sanne Cant en wereldkampioene Alvarado zeggen af voor Parkcross in Maldegem
© BELGA
Geen Ceylin del Carmen Alvardo op de Parkcross van Maldegem woensdag. De Nederlandse, die zich afgelopen weekend in Zwitserland tot wereldkampioene kroonde, heeft afgezegd. Ook Sanne Cant zal niet van start gaan wegens ziekte.
Wim Conings
De Parkcross van Maldegem is woensdag al aan zijn veertiende editie toe. Het is traditiegetrouw de eerste veldrit na het WK.
Beste van Plus
Lees ook
Laurens Sweeck domineert in Maldegem en boekt vierde zege van het seizoen
Annemarie Worst spoelt WK-kater door met zege in Maldegem: “Vorige week balen, nu genieten”
Nederlandse Annemarie Worst domineert Parkcross in Maldegem Geen maat op Annemarie Worst in Parkcross
Emiel Verstrynge rijdt eerste thuiscross: “Dat wordt heel speciaal als vicewereldkampioen”
Video
Hoofdpunten
Bijna 200 doden in Turkije en Syrië na zware aardbeving, honderden mensen zitten nog vast onder puin
Guido (65) werd nooit meer dezelfde na geweld op snelwegparking: “Er is een papa vóór, en een papa ná die aanval”
Na exit Dries Van Langenhove: dit is de impact op hemzelf, Vlaams Belang en de mogelijke regeringsdeelname van de partij
Financiën haalt binnenkort de onbetaalde verkeersboetes van je loon
Beyoncé wint meeste Grammy Awards ooit (op show waarvoor ze te laat kwam)