Proximus wil deelnemen aan project om ‘Vlaamse Netflix’ te lanceren
© BELGAIMAGE
Proximus wil met Telenet en DPG Media praten over een deelname aan het streamingplatform dat die laatste twee hebben aangekondigd. Dat zegt Proximus-woordvoerder Fabrice Gansbeke.
Proximus noemt het project van zijn concurrent en DPG Media “een positief initiatief voor het medialandschap” en wil meedoen. “We zijn altijd bereid geweest tot discussie over elk initiatief dat het lokale media-ecosysteem in België versterkt.”
DPG en Telenet willen een 50-50 joint venture opzetten. Hoe Proximus precies wil meespelen, is niet duidelijk. “We kijken ernaar uit om in de komende weken constructieve discussies te hebben hierover”, zegt Gansbeke.
Lees ook
Video
Hoofdpunten
In drie jaar tijd bijna dubbel zoveel peuters in jeugdhulp, en corona was de trigger
Actrice Annie Wersching (45) uit ‘24’ en ‘The Vampire Diaries’ overleden
Clubs moeten nagaan of trainers verleden van misbruik hebben: “Is dat echt onze taak? Wij zijn de politie niet”
Desnoods wordt cocaïneboete van je loon afgehouden: nieuwe maatregelen om drugsgebruikers te laten betalen
Bewaker steekt ballonnen van verkoper in brand, maar weet niet dat daar uiterst vlambare stof inzit
Beste van Plus
Van 600 dollar naar miljoenenverkoop: Van Dyck-schilderij dat in schuur gevonden werd, onder de hamer
Rita Ora laat weinig aan de verbeelding over in doorzichtige latex jurk
Politieagenten rijden vol vertrouwen met wagen op strand, niet veel later moeten ze toeristen om hulp vragen: “Heel gênant”
Honderden ijsberen halen zwembroek en bikini boven voor ijskoude duik in Blaarmeersen