Oude bekende profiteert van de wind: doelman levert assist voor attente Tom De Sutter
RFC Knokke won afgelopen weekend makkelijk de topper op het veld van Mandel United: 0-4. Het derde doelpunt van de Kustploeg werd gescoord door niemand minder dan Tom De Sutter die duidelijk zijn neus voor opmerkelijke goals nog niet verloren is.
Met het bezoek aan Mandel United stond in 2 klasse amateurs A een heuse topper op het programma, namelijk het nummer één op bezoek bij het nummer twee. Maar met veertien punten voorsprong en een wedstrijd minder gespeeld, beschikte Knokke uiteraard over de beste kaarten. En dat hebben ze ook laten zien. Knokke boekte zijn twaalfde zege op rij, telt nu zeventien punten voorsprong en ziet de promotie naar eerste amateur wel heel dichtbij komen.
Het tweede en derde doelpunten werden trouwens gescoord door een oude bekende, Tom De Sutter. De 34-jarige ex-spits van onder anderen Anderlecht en Club Brugge bewees vooral bij zijn tweede goal dat zijn torinstinct nog intact is. Een verre uittrap van doelman Sven Dhoest, ex-Club Brugge en Moeskroen, belandde gedragen door de wind in de grote rechthoek van Mandel United waar De Sutter, tussen enkele verdedigers en de doelman in, de bal subtiel in doel devieerde.
De Sutter is trouwens niet de enige voormalige topspeler bij Knokke. Ook Koen Persoons voetbalt tegenwoordig voor het team uit de badplaats.
Beste van Plus
Lees ook
Tien jaar na beruchte titelmatch, op zoek naar de verschillen en gelijkenissen: “Club Brugge is het Anderlecht van tien jaar geleden”
Hartspecialist na plotse overlijden Franck Berrier tijdens potje padel: “Juist ideale sport voor hartlijders”
Percy Tau van Club Brugge naar Anderlecht? Dan komt hij in dit (illuster) lijstje van tien voetballers die de overstap durfden te maken
Tom De Sutter stopt met voetballen
Video
Hoofdpunten
Bijna 200 doden in Turkije en Syrië na zware aardbeving, honderden mensen zitten nog vast onder puin
Guido (65) werd nooit meer dezelfde na geweld op snelwegparking: “Er is een papa vóór, en een papa ná die aanval”
Na exit Dries Van Langenhove: dit is de impact op hemzelf, Vlaams Belang en de mogelijke regeringsdeelname van de partij
Financiën haalt binnenkort de onbetaalde verkeersboetes van je loon
Beyoncé wint meeste Grammy Awards ooit (op show waarvoor ze te laat kwam)