Sassuolo hervat maandag de training, Parma en Bologna volgen

© REUTERS

De Italiaanse voetbalclub Sassuolo hervat maandag de trainingen. Bologna doet dat dinsdag en Parma ergens in de komende week. De clubs laten weten dat spelers de faciliteiten van de club vanaf maandag kunnen gaan gebruiken.

De Serie A werd op 9 maart opgeschort vanwege de uitbraak van het coronavirus. De Italiaanse voetbalbond FIGC en de Serie A willen het seizoen graag uitspelen, maar de Italiaanse regering heeft nog niet bekendgemaakt of het daar toestemming voor geeft. Italië is een van de zwaarst getroffen landen door de coronapandemie.

De overheid heeft teams toestemming gegeven om vanaf 18 mei weer in groepsverband te trainen, maar de regio Emilia-Romagna heeft speciale permissie gegeven aan atleten in teamsporten om trainingen op individuele basis te hervatten vanaf 4 mei. Daarom kunnen de drie clubs maandag beginnen.

Ook in andere regio’s zoals Lazio en Campania willen clubs komende week de training gaan hervatten.

Aangeboden door onze partners