KV Oostende-baas Paul Conway is in België en praat met coach Adnan Custovic
© RUDY DECLERCK
Paul Conway, de baas van Pacific Media Group (PMG) én nieuwe patron van KV Oostende, is in België. Hij sprak met de technische staf, maar ook met spelersmakelaars van jongens die bij KVO willen blijven, zoals Akpala en Milovic.
Hun toekomst is onzeker, net zoals die van trainers Adnan Custovic en Franck Berrier. PMG zal wellicht zelf coaches en jonge spelers aanbrengen. Het hart van Custovic en Berrier ligt nochtans bij KVO. Zo hielpen zij vóór de overname mee aan de veiling ten voordele van Oostende. Een schilderij van Kamagurka, een shirt van Dzeko… Het leverde zo’n 50.000 euro op dat nu vloeit naar de jeugd- en supporterswerking en sociale projecten. Ook oud-speler Sebastien Siani droeg daaraan bij. Hij wil graag terugkeren en trainde zelfs mee, maar ook hij moet weinig hoop koesteren.
© RUDY DECLERCK
© RUDY DECLERCK
Beste van Plus
Lees ook
Alle Oostendse ogen (en hoop) op Maxime D’Arpino: “Hij kan een sleutelfactor worden”
Westerlo wint op een diefje bij moedig KV Oostende dankzij afgeweken schot in blessuretijd
Wintertransfer Matej Rodin geeft KV Oostende weer hoop: “Twee thuiswedstrijden op een rij, dat is ons grootste voordeel tegenover de concurrentie”
Heroïsch punt is doekje voor het bloeden, want KV Oostende heeft nog steeds mirakel nodig: “Maar een nederlaag was de doodsteek geweest”
Video
Hoofdpunten
Rijden we binnenkort overal 100 km/u op de snelwegen? Deze aanbevelingen moeten voor meer veiligheid zorgen
32 ton cocaïne en voor meer dan 7 miljoen euro aan villa’s en wagens in beslag genomen: grootste drugsbende ooit in ons land staat weldra voor rechter
Zittenblijvers getuigen: “‘Jij zou het antwoord al moeten kennen’, zei de leraar toen ik een vraag stelde. Dat soort steken krijgen wij”
Overleg tussen vakbonden en directie Delhaize afgesprongen: “Personeel zal wellicht actie blijven voeren”
Bijna helft van de Belgen heeft moeilijkheden om eindjes aan elkaar te knopen