Op 1 januari mogen de getransfereerde renners eindelijk de outfit van hun nieuwe werkgever showen. Mark Cavendish bijvoorbeeld. De Britse veteraan toonde met veel trots de blauwe kleuren van Deceuninck–Quick-Step.
Mark Cavendish behoort opnieuw tot zijn oude roedel van The Wolfpack.
Chris Froome rijdt voor het eerst sinds 2009 voor een andere ploeg dan INEOS Grenadiers (voorheen Team Sky).
Richie Porte ruilde Trek-Segafredo voor Team Ineos. Laurens De Plus laat zich voor het eerst interviewen door zijn Britse werkgever.
Michael Matthews verliet Team Sunweb en rijdt komend jaar voor Team BikeExchange , de opvolger van Mitchelton–Scott.


Romain Bardet gaat aan de slag bij Team DSM,ofwel het voormalige Team Sunweb.
Nils Politt wordt dit jaar een ploegmakker van Peter Sagan bij BORA-hansgrohe.
Matteo Trentin mag naast Tadej Pogacar poseren in het nieuwe design van Team UAE Emirates.

Jumbo-Visma toonde de nieuwe kit en fiets, terwijl Marianne Vos en Nathan Van Hooydonck voor het eerst in het geel-zwart verschenen.

Bij Deceuninck - Quick-Step boksten ze een leuk teamvoorstellingsfilmpje in elkaar.
Greg Van Avermaet toonde zich ook in het nieuwe tenue van zijn nieuwe ploeg, AG2R Citroën Team. Ook Lawrence Naesen was er als de kippen bij om de nieuwe sponsor Citroën te tonen.
Neoprof Ruben Apers toonde op zijn eerste dag het truitje van Sport Vlaanderen-Baloise.
Later meer...