DEELNEMERSLIJST STRADE BIANCHE. Van Aert en Van der Poel krijgen te duchten concurrentie

Bron © Procyclingstats

Foto: BELGA

De voorlopige deelnemerslijst van de Strade Bianche, de klassieker over de toscaanse grindwegen die op zaterdag 6 maart wordt gereden. Deze lijst is nog onvolledig maar zal de komende dagen worden aangepast wanneer de ploegen hun definitieve selecties vrijgeven.

(laatst aangepast op 4/3 om 13u30)

1. Team Jumbo-Visma

1 VAN AERT Wout

2 FOSS Tobias

3 GESINK Robert

4 HARPER Chris

5 VAN HOOYDONCK Nathan

6 MARTENS Paul

7 ROOSEN Timo

2. AG2R Citroën Team

11 VAN AVERMAET Greg

12 CALMEJANE Lilian

13 PETERS Nans

14 SCHÄR Michael

15 VAN HOECKE Gijs

16 VENDRAME Andrea

17 VENTURINI Clément

3. Alpecin-Fenix

21 VAN DER POEL Mathieu

22 MEURISSE Xandro

23 RICKAERT Jonas

24 VAKOC Petr

25 VERGAERDE Otto

26 VERMEERSCH Gianni

27 WALSLEBEN Philipp

4. Androni Giocattoli - Sidermec

31 BAIS Mattia

32 PELIKÁN János

33 PELLAUD Simon

34 RUMAC Josip

35 TAGLIANI Filippo

36 VENCHIARUTTI Nicola

37 VIEL Mattia

5. Astana - Premier Tech

41 FUGLSANG Jakob

42 ARANBURU Alex

43 BOARO Manuele

44 FELLINE Fabio

45 HOULE Hugo

46 IZAGIRRE Gorka

47 GREGAARD Jonas

6. Bahrain - Victorious

51 BILBAO Pello

52 CAPECCHI Eros

53 MOHORIC Matej

54 NOVAK Domen

55 PADUN Mark

56 PERNSTEINER Hermann

57 TRATNIK Jan

7. Bardiani-CSF-Faizanè

61 ZACCANTI Filippo

62 GABBURO Davide

63 MAZZUCCO Fabio

64 TONELLI Alessandro

65 VISCONTI Giovanni

66 ZANA Filippo

67 ZOCCARATO Samuele

8. BORA - hansgrohe

71 ALEOTTI Giovanni

72 BUCHMANN Emanuel

73 BURGHARDT Marcus

74 GAMPER Patrick

75 KONRAD Patrick

76 OSS Daniel

77 ZWIEHOFF Ben

9. Cofidis, Solutions Crédits

81 EDET Nicolas

82 BERHANE Natnael

83 BOHLI Tom

84 CARVALHO Andre

85 CHAMPION Thomas

86 HAAS Nathan

87 SABATINI Fabio

10. Deceuninck - Quick Step

91 ASGREEN Kasper

92 DEVENYNS Dries

93 ALAPHILIPPE Julian

94 ALMEIDA João

95 BALLERINI Davide

96 SERRY Pieter

97 ŠTYBAR Zdenek

11. EF Education - Nippo

101 BETTIOL Alberto

102 CARR Simon

103 CRADDOCK Lawson

104 DOCKER Mitchell

105 HOWES Alex

106 LANGEVELD Sebastian

107 VAN DEN BERG Julius

12. EOLO-Kometa

111 BAIS Davide

112 FETTER Erik

113 GARCIA GONZALEZ Sergio

114 GRÁVALOS Arturo

115 RIVI Samuele

116 SEVILLA Diego Pablo

117 VIEGAS Daniel

13. Groupama - FDJ

121 KÜNG Stefan

122 GENIETS Kevin

123 GUGLIELMI Simon

124 LUDVIGSSON Tobias

125 MADOUAS Valentin

126 MOLARD Rudy

127 SEIGLE Romain

14. INEOS Grenadiers

131 PIDCOCK Thomas

132 BASSO Leonardo

133 BERNAL Egan

134 DOULL Owain

135 KWIATKOWSKI Michal

136 PUCCIO Salvatore

137 SIVAKOV Pavel

15. Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

141 DELACROIX Theo

142 DEVRIENDT Tom

143 PASQUALON Andrea

144 PETILLI Simone

145 ROTA Lorenzo

146 VLIEGEN Loïc

147 ZIMMERMANN Georg

16. Israel Start-Up Nation

151 BEVIN Patrick

152 BIERMANS Jenthe

153 BOIVIN Guillaume

154 DE MARCHI Alessandro

155 RENARD Alexis

156 WÜRTZ SCHMIDT Mads

157 VAN ASBROECK Tom

17. Lotto Soudal

161 WELLENS Tim

162 CONCA Filippo

163 FRISON Frederik

164 KRON Andreas

165 MARCZYNSKI Tomasz

166 VAN DER SANDE Tosh

167 VAN MOER Brent

18. Movistar Team

171 VALVERDE Alejandro

172 CARRETERO Héctor

173 GARCÍA CORTINA Iván

174 GONZÁLEZ Abner

175 MAS Lluís

176 SAMITIER Sergio

177 SERRANO Gonzalo

19. Team Arkéa Samsic

181 ROSA Diego

182 HARDY Romain

183 LEDANOIS Kévin

184 LOUVEL Matis

185 OWSIAN Lukasz

186 PICHON Laurent

187 RIOU Alan

20. Team BikeExchange

191 YATES Simon

192 BAUER Jack

193 BOOKWALTER Brent

194 JUUL-JENSEN Christopher

195 PEÁK Barnabás

196 SCHULTZ Nick

197 STANNARD Robert

21. Team DSM

201 BARDET Romain

202 ARENSMAN Thymen

203 COMBAUD Romain

204 HAMILTON Chris

205 NIEUWENHUIS Joris

206 TUSVELD Martijn

207 VERMAERKE Kevin

22. Team Qhubeka ASSOS

211 CLARKE Simon

212 GOGL Michael

213 LINDEMAN Bert-Jan

214 POWER Robert

215 SCHMID Mauro

216 VACEK Karel

217 VINJEBO Emil

23. Trek - Segafredo

221 BRAMBILLA Gianluca

222 CONCI Nicola

223 GHEBREIGZABHIER Amanuel

224 MOLLEMA Bauke

225 NIBALI Antonio

226 SIMMONS Quinn

227 SKUJINŠ Toms

24. UAE-Team Emirates

231 POGACAR Tadej

232 CONTI Valerio

233 FORMOLO Davide

234 LAENGEN Vegard Stake

235 MARCATO Marco

236 POLANC Jan

237 RIABUSHENKO Alexandr

25. Vini Zabù

241 BERTAZZO Liam

242 BEVILACQUA Mattia

243 DI RENZO Andrea

244 FRAPPORTI Marco

245 GRADEK Kamil

246 ORRICO Davide

247 PETELIN Jan

Door vml
AANGERADEN