DSM-renners Roche en Pedersen in isolatie na contact met werknemer die positief testte
© AFP
Team DSM heeft dinsdag bekendgemaakt dat renners Nicolas Roche en Casper Pedersen in isolatie zitten na in contact te zijn geweest met een personeelslid dat positief testte op COVID-19. Roche start daarom later dinsdag niet in de tweede rit, een tijdrit, van de Ronde van Catalonië (WorldTour), Pedersen kan vrijdag niet starten in de E3 SaxoBank Classic (WorldTour).
DSM benadrukt dat beide renners zich goed voelen en geen symptomen vertonen. De twee zullen nog getest worden en afhankelijk van het resultaat wordt beslist over hun verdere deelname aan wedstrijden.
Het verhaal van Roche en Pedersen doet terugdenken aan de situatie van Tiesj Benoot, ook een renner van DSM. Die moest in oktober vorig jaar forfait geven voor Gent-Wevelgem na in het VRT-programma Extra Time Koers in contact te zijn geweest met Jan Bakelants, die nadien positief testte op het coronavirus.
Beste van Plus
Lees ook
Smetje op etappewinst in Ronde van San Juan voor Team DSM: piepjonge wielerfan steelt drinkbus van renner
Evenepoel entertaint ook slotrit in Ronde van San Juan nog met late uitval: “Nog een goei trainingske”
Onbekende Duitser Mayrhofer klopt met machtige sprint Australische thuisfavorieten in Cadel Evans Great Ocean Road Race
Waarom de UCI akkoord ging met een Worldtourlicentie van één jaar voor Team DSM
Video
Hoofdpunten
Eén gewonde bij mesaanval in metrostation Schuman: verdachte opgepakt
Tweede leverancier biedt vast energiecontract aan, maar niet voor iedereen
Jouw loon wordt geïndexeerd, de belastingschalen gelukkig ook: bekijk wat dat voor jou betekent
Kamerlid Michael Freilich (N-VA) installeert draaiende nummerplaat: “Ik dacht aan James Bond”
Fietser overleden na aanrijding door trein bij overweg, zestig reizigers zitten twee uur lang vast