DEELNEMERSLIJST. Brabantse Pijl 2021: titelverdediger ontbreekt, Wout van Aert maakt debuut

Bron © ProCyclingStats

Foto: BELGA

Hier vindt u de voorlopige deelnemerslijst voor de 61ste editie van de Brabantse Pijl, die dit jaar wordt gereden op 14 april. In totaal zullen 23 ploegen (160 renners) hun opwachting maken. Deze lijst wordt voortdurend aangevuld en/of aangepast met eventuele wijzigingen in ploegenselecties.

LEES OOK.PRAKTISCHE GIDS. Alles wat u moet weten over de Ronde van Vlaanderen 2021

LEES OOK. PARCOURS. Brabantse Pijl: 27 (!) hellingen, de heraangelegde Moskesstraat én de befaamde S-bocht

DECEUNINCK - QUICK-STEP

1 CATTANEO Mattia (ITA)

2 CAVAGNA Rémi (FRA)

3 LAMPAERT Yves (BEL)

4 GARRISON Ian (USA)

5 HONORÉ Mikkel (DEN)

6 SERRY Pieter (BEL)

7 STEELS Stijn (BEL)

INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX

11 BAKELANTS Jan (BEL)

12 DE GENDT Aime (BEL)

13 VAN MELSEN Kevin (BEL)

14 LAMMERTINK Maurits (NED)

15 ROTA Lorenzo (ITA)

16 EIKING Odd Christian (NOR)

17 VLIEGEN Loïc (BEL)

LOTTO SOUDAL

21 VAN DER SANDE Tosh (BEL)

22 GRIGNARD Sébastien (BEL)

23 GOOSSENS Kobe (BEL)

24 MARCZYNSKI Tomasz (POL)

25 MONIQUET Sylvain (BEL)

26 OLDANI Stefano (ITA)

27 VAN MOER Brent (BEL)

AG2R CITROEN TEAM

31 VAN AVERMAET Greg (BEL)

32 JUNGELS Bob (LUX)

33 COSNEFROY Benoit (FRA)

34 GODON Dorian (FRA)

35 PARET PEINTRE Aurélien (FRA)

36 TOUZE Damien (FRA)

37 DEWULF Stan (BEL)

BAHRAIN VICTORIOUS

41 COLBRELLI Sonny (ITA)

42 CAPECCHI Eros (ITA)

43 HAUSSLER Heinrich (AUS)

44 PADUN Mark (UKR)

45 MOHORIC Matej (SLO)

46 TEUNS Dylan (BEL)

47 WILLIAMS Stephen (GBR)

BORA - HANSGROHE

51 POLITT Nils (GER)

52 BURGHARDT Marcus (GER)

53 GAMPER Patrick (AUT)

54 LAAS Martin (EST)

55 MEEUS Jordi (BEL)

56 SCHELLING Ide (NED)

57 WANDAHL Frederik (DEN)

COFIDIS

61 LAPORTE Christophe (FRA)

62 ALLEGAERT Piet (BEL)

63 BOHLI Tom (SUI)

64 CONSONNI Simone (ITA)

65 PERICHON Pierre Luc (FRA)

66 VANBILSEN Kenneth (BEL)

67 WALLAYS Jelle (BEL)

EF EDUCATION - NIPPO

71 NIELSEN Magnus Cort (DEN)

72 CARR Simon (GBR)

73 CRADDOCK G Lawson (USA)

74 HOWES Alex (USA)

75 NAKANE Hideto (JPN)

76 OWEN Logan (USA)

77 VAN DEN BERG Julius (NED)

GROUPAMA - FDJ

81 GENIETS Kévin (LUX)

82 BONNET William (FRA)

83 LIENHARD Fabian (SUI)

84 MADOUAS Valentin (FRA)

85 MOLARD Rudy (FRA)

86 VAN DEN BERG Lars (NED)

87 VAN DEN BERG Marijn (NED)

INEOS GRENADIERS

91 PIDCOCK Thomas (GBR)

92 CARAPAZ Richard (ECU)

93 DUNBAR Edward (IRL)

94 GOLAS Michal (POL)

95 BASSO Leonardo (ITA)

96 ROWE Luke (GBR)

97 WURF Cameron (AUS)

ISRAEL START-UP NATION

101 VANMARCKE Sep (BEL)

102 BIERMANS Jenthe (BEL)

103 HOFSTETTER Hugo (FRA)

104 BOIVIN Guillaume (CAN)

105 RENARD Alexis (FRA)

106 VAHTRA Norman (EST)

107 HERMANS Ben (BEL)

JUMBO-VISMA

111 VAN AERT Wout (BEL)

112 EENKHOORN Pascal (NED)

113 J FISHER-BLACK Finn (NZL)

114 LEEMREIZE Gijs (NED)

115 MARTENS Paul (GER)

116 ROOSEN Timo (NED)

117 VAN HOOYDONCK Nathan (BEL)

TEAM BIKEEXCHANGE

121 MATTHEWS Michael (AUS)

122 BAUER Jack (NZL)

123 EDMONDSON Alexander (AUS)

124 KONYCHEV Alexander (ITA)

125 MEZGEC Luka (SLO)

126 PEÁK Barnabás (HUN)

127 STANNARD Robert (AUS)

TEAM DSM

131 BRENNER Marco (GER)

132 SALMON Martin Alexander (GER)

133 GALL Felix (AUT)

134 HEINSCHKE Leon (GER)

135 LEKNESSUND Andreas (NOR)

136 VANDENABEELE Henri (BEL)

137 VERMAERKE Kevin (USA)

TEAM QHUBEKA ASSOS

141 CAMPENAERTS Victor (BEL)

142 ARMEE Sander (BEL)

143 BROWN Connor (NZL)

144 JANSE VAN RENSBURG Reinardt (RSA)

145 NIELSEN Stokbro Andreas (DEN)

146 LINDEMAN Bert-Jan (NED)

147 POWER Rob (AUS)

TREK - SEGAFREDO

151 STUYVEN Jasper (BEL)

152 DE KORT Koen (NED)

153 KIRSCH Alex (LUX)

154 RIES Michel (LUX)

155 SKUJINS Toms (LAT)

156 THEUNS Edward (BEL)

157 TIBERI Antonio (ITA)

UAE TEAM EMIRATES

161 TRENTIN Matteo (ITA)

162 BYSTRØM Sven Erik (NOR)

163 GIBBONS Ryan (RSA)

164 LAENGEN Vegard Stake (NOR)

165 MARCATO Marco (ITA)

166 TROIA Oliviero (ITA)

167 RIABUSHENKO Aleksandr (BLR)

ALPECIN-FENIX

171 VAKOC Petr (CZE)

172 DE TIER Floris (BEL)

173 MEURISSE Xandro (BEL)

174 RIESEBEEK Oscar (NED)

175 SBARAGLI Kristian (ITA)

176 TULETT Ben (GBR)

177 WALSLEBEN Philipp (GER)

BINGOAL PAUWELS SAUCES WB

181 LIVYNS Arjen (BEL)

182 MENTEN Milan (BEL)

183 MOLLY Kenny (BEL)

184 ROBEET Ludovic (BEL)

185 VALLEE Boris (BEL)

186 WIRTGEN Luc (LUX)

187 WIRTGEN Tom (LUX)

SPORT VLAANDEREN - BALOISE

191 BEULLENS Cedric (BEL)

192 MERTENS Julian (BEL)

193 SPRENGERS Thomas (BEL)

194 VAN POUCKE Aaron (BEL)

195 VAN ROOY Kenneth (BEL)

196 VERWILST Aaron (BEL)

197 WILLEMS Thimo (BEL)

B&B HOTELS P/B KTM

201 COQUARD Bryan (FRA)

202 BACKAERT Frederik (BEL)

203 BARTHE Cyril (FRA)

204 DEBUSSCHERE Jens (BEL)

205 DE BACKER Bert (BEL)

206 LEMOINE Cyril (FRA)

207 MORICE Julien (FRA)

TOTAL DIRECT ENERGIE

211 FERRON Valentin (FRA)

212 GAILLARD Marlon (FRA)

213 GENIEZ Alexandre (FRA)

214 MAITRE Florian (FRA)

215 MANZIN Lorrenzo (FRA)

216 TURGIS Anthony (FRA)

217 VAN GESTEL Dries (BEL)

UNO - X PRO CYCLING TEAM

221 ABRAHAMSEN Jonas (NOR)

222 SKAARSETH Iver (NOR)

223 HOELGAARD Daniel (NOR)

224 HVIDEBERG Jonas Iversby (NOR)

225 SKAARSETH Anders (NOR)

226 URIANSTAD Martin Bugge (NOR)

227 WÆRSTED Syver (NOR)

AANGERADEN