Populaire chatdienst Discord komt op PlayStation
Themabeeld — © Shutterstock
Het Japanse technologiebedrijf zal de populaire chatdienst Discord begin volgend jaar naar de PlayStation-consoles brengen. Daarvoor is een partnerschap afgesloten. Het Japanse bedrijf heeft een minderheidsaandeel genomen in Discord, dat 140 miljoen gebruikers heeft.
Discord surft mee op de sterk toegenomen populariteit van videospelletjes in de coronapandemie. De PlayStation van Sony wedijvert met andere consoles, zoals de Xbox van het Amerikaanse Microsoft en de Switch van het Japanse Nintendo, maar ook met gaming-PC’s. Een populaire communicatiedienst op het platform kan in deze situatie een grote troef betekenen.
De afgelopen week zou Discord - volgens mediaberichten - een overnamebod van Microsoft van minstens 10 miljard dollar hebben afgewezen. In de plaats zou het bedrijf op een beursgang mikken.
Beste van Plus
Lees ook
GADGET INSPECTOR. ‘PS VR2’ en ‘Dualsense Edge’: Sensationele game-ervaring, maar wel een met een serieus prijskaartje
RECENSIE. ‘Dead space’: een nachtmerrie die je met plezier opnieuw beleeft *****
Gedaan met tekort aan Playstation 5: “Nu veel gemakkelijker er een te vinden”
RECENSIE. ‘Steelrising’: Dark souls, maar dan met de Franse Revolutie **
Video
Hoofdpunten
ONZE PUNTEN. België ontdekt enkele nieuwe combinaties bij Rode Duivels, voorin én achterin
REACTIES. Romelu Lukaku is tevreden over nieuwe start, Dodi Lukebakio glundert na twee assists: “Dit is nog maar het begin”
“Romelu Lukaku neemt de nieuwe Rode Duivels bij de hand”
Frankrijk vernedert Nederland dankzij duo Mbappé-Griezmann, Oostenrijk aan kop in groep van de Belgen
Oefeninterland van Jonge Duivels overschaduwd door donkerrode kaart na aanslag op Largie Ramazani