Chanel (30) is het nieuwe lief van Sergio Herman (en ze wonen al samen aan onze kust)
Sterrenchef Sergio Herman (51) is opnieuw verliefd en woont samen met de 30-jarige Chanel Joppart. Herman werd vorige week op Ibiza gefotografeerd in het bijzijn van de Vlaamse vrouw.
Begin april werd Herman nog betrapt met Joppart toen ze zich na het ingaan van de avondklok nog op de baan bevonden. De chef-kok legde toen een positieve ademtest af en verklaarde onderweg te zijn naar het huis van ‘zijn passagier’. Haar identiteit bleef toen nog geheim. Maar Het Laatste Nieuws en de Nederlandse Story schrijven dat het gaat om de West-Vlaamse Chanel Joppart.
LEES OOK. Sterrenchef Sergio Herman (51) en passagier (30) betrapt tijdens nachtklok
Zo zouden de twee ook al samenwonen in De Panne, de thuisbasis van Joppart. De dertiger is overigens geen onbekende aan de kust. Ze komt uit een gekende horecafamilie en verscheen in 2019 nog in onze krant toen ze zelf een zaak opende met haar zus.
Het koppel wil zelf voorlopig niet reageren. Sergio Herman was tot voor kort getrouwd met Ellemieke Vermolen (44), maar die kondigde begin dit jaar aan dat het huwelijk voorbij was.
LEES OOK. Waarom de breuk tussen Sergio Herman en Ellemieke niet als een verrassing komt
()
Lees ook
Wie is Tim Boury (39), onze nieuwste driesterrenchef? Ooit ‘geweigerd’ door Sergio Herman en de liefde gevonden bij Comme chez soi
Zijn extravagante huwelijk vol BV’s en gouden steaks werd hét society-event van het jaar: “Het klinkt prijziger dan het was”
Marco Borsato ook niet welkom op reünie van ‘Sergio over de grens’
Video
Hoofdpunten
Hoe sterk zijn de ‘superwapens’ die VS wil leveren aan Oekraïne? En waarom reageert Kremlin zo fel op die aankondiging?
Karista (14) wint ‘The Voice Kids’: “Het podium is mijn tweede thuis”
Britse regering komt met miljardenpakket om inflatie tegen te gaan, maar volgens sommigen zit er meer achter
Is Depp een geweldenaar of is Heard een fantaste? Jury trekt zich terug om te beraadslagen na slotpleidooien
‘Les Pires’ met Johan Heldenbergh valt in de prijzen op Filmfestival van Cannes