PODCAST. Evi praat met haar vriendin/psychologe Saar over dat wat knaagt: het schuldgevoel
© Billie
“Iedereen heeft zin in het nieuwe normaal, ik eigenlijk niet. Maar waarom voel ik me daar zo schuldig over?” Evi worstelt bijna dagelijks met dat ambetante stemmetje achterin haar hoofd. Dat van het schuldgevoel. Van waar komt dat toch? Waarom geeft ons dat zo‘n slecht gevoel? En waarom heeft de ene er constant last van, terwijl een ander zorgeloos door het leven fladdert? Evi praat erover met Saar, haar vriendin en psychologe. Samen gaan ze op zoek naar de bron van het schuldgevoel: ”Een mens voelt zich liever schuldig dan dat het pure willekeur is. Dankuwel, katholieke moraal.”
DE AFSCHEIDSTOURNEE. De mama van Evi Hanssen: “Ik ga zelf spreken op mijn begrafenis. ‘t Gaat schoon zijn”
DE AFSCHEIDSTOURNEE: “Ik wil bewust sterven. Als ik te veel medicatie krijg, kies ik voor euthanasie”
DE AFSCHEIDSTOURNEE. Mama van Evi Hanssen: “Op mijn 4 jaar stuurden mijn ouders me alleen naar Zwitserland. Ik begrijp dat niet”
Europese gasprijs maakt vreemde bokkensprongen: heeft dat gevolgen voor onze energiefactuur?
Verdacht overlijden in flat op het Zuid in Antwerpen, parket ter plaatse
Gevolgen van vernietiging dam zijn amper te overzien: hoe Oekraïne en het tegenoffensief verzuipen
“Narcistisch, theatraal, zéér krenkbaar. Maar geen psychopaat”: deskundigen geven inkijk in geest van Jurgen Demesmaeker
Dolfijn Ori (7) overleden in Boudewijn Seapark: “Hij had een oorontsteking, hersenontsteking en verminderde eetlust”