Bob Peeters wordt de nieuwe trainer van Top Oss in Nederland
Bob Peeters kiest voor Top Oss in Nederland. De 47-jarige trainer tekende er voor één jaar. Top Oss is een club in de Eerste Divisie (tweede klasse).
“Ik wilde na 3,5 jaar even weg uit België”, aldus Peeters. “Drie en een half jaar bij Westerlo in een moeilijke competitie als 1B is slopend. Ik zie het als een uitdaging om als buitenlandse trainer in Nederland te werken. Er zijn bij de 38 profclubs maar twee andere buitenlanders werkzaam. Deze club is ambitieus, maar wil rustig groeien. Er zijn 16 clubs die in aanmerking komen voor promotie en acht daarvan spelen een eindronde. Dat zou al mooi zijn, maar het is geen must.”
(lvdw)
Beste van Plus
Lees ook
Bob Peeters nieuwe trainer Helmond Sport, zusterclub van KV Mechelen
Bob Peeters zit opnieuw zonder job na vertrek bij Nederlandse Top Oss
SJOTCAST #15. “Radja Nainggolan gaf tegen Anderlecht geen enkele foute lange bal. Straf. Hij heeft Super Sunday op z’n eentje gered”
Bob Peeters geniet van avontuur bij Nederlandse Top Oss: “Stap elke ochtend met glimlach in mijn wagen”
Video
Hoofdpunten
Syrisch jongetje krijgt water in een dopje voordat hij van onder het puin gered wordt
Voetbalanaliste Imke Courtois (34) is zwanger en wordt bewust alleenstaande moeder: “Wist al vroeg dat ik ooit mama wilde worden”
Nick bespaart 800 euro per jaar met bakje in meterkast: kan dat wel? En kan iedereen er zo veel voordeel mee doen?
LIVE. Oorlog in Oekraïne: volg hier alle nieuws over de Russische invasie
Pukkelpop kondigt ticketprijzen aan en maakt betaling in schijven mogelijk