Emotionele Linda De Win overladen met bloemen tijdens laatste ‘Villa Politica’: “Kijkers, ik ga jullie missen”

Linda De Win, het boegbeeld van ‘Villa Politica’, stond donderdag voor de laatste keer de politici op te wachten aan het federaal parlement om hen het vuur aan de schenen te leggen. Deze keer kwamen de beleidsmakers echter niet met antwoorden, wel met ruikers bloemen. De verslaggeefster had moeite om haar woorden te vinden en liet haar emoties de vrije loop tijdens haar afscheid van het politieke duidingsprogramma.
Maar fans van Linda De Win moeten nog geen afscheid nemen. Ze zal op de Vlaamse feestdag op 11 juli nog te zien zijn op het scherm, wanneer de VRT feest viert vanuit de Plantentuin in Meise.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
(pjv)
Hoofdpunten
Commissaris over 23 jaar politiewerk in de beruchtste zone van het land: “Wil je actie? Dan ben je hier aan het juiste adres”
Stikstofdossier toch niet waterdicht: ‘rode’ landbouwbedrijven moeten toch niet allemaal sluiten
Drie besmettingen in ons land, “maar dat zal toenemen”: dit zeggen de experts over de apenpokkenuitbraak
Mondeling akkoord tussen Antwerp en Mark van Bommel: tweejarig contract wordt eerstdaags getekend
Ouders vermiste Natacha slaken noodkreet: “Dat we niet weten wat er met haar gebeurd is, maakt het ondraaglijk”