SJOTCAST EK #21. “De Italianen zeggen dat ze geen schrik hebben van Lukaku. Geen kat die dat gelooft”

Romelu Lukaku stond een hele week lang in het punt van de Italiaanse belangstelling.
Het EK is volop bezig. En dus schakelt Sjotcast EK ook een versnelling hoger. In deze voetbalpodcast van Het Nieuwsblad nemen cheffen Gert Gysen en Guillaume Maebe en eindredacteur Lars Godeau u dagelijks mee op een trip doorheen Europa. In deze aflevering komt Gert een heleboel Lukaku’s tegen, onthult Lars het geheime wapen van de Italianen en vliegen de nutteloze weetjes weer in het rond.
Sjotcast: elke dag tijdens het EK
In Sjotcast verhalen Guillaume Maebe, Gert Gysen en Lars Godeau over het leven van de jonge journalist in de grote voetbalwereld. Dat doen ze ook tijdens het EK. Elke avond neemt het drietal een aflevering van een halfuurtje op, die u ’s ochtends (of ’s nachts, voor de nachtraven onder u) kan beluisteren. Ook op niet-wedstrijddagen. Mis het niet.
‘Sjotcast’: beluister hier alle afleveringen van onze voetbalpodcast.
Lees ook
SJOTCAST SPECIAL. Clubliefde met Evert Winkelmans: “Fans van verschillende clubs die elkaar alles misgunnen: dat snap ik echt niet”
SJOTCAST #38. Het grote seizoensoverzicht (en afscheid van Gert en Guillaume): “Het is hier precies Jan Breydel, wij krijgen ook geen erehaag”
SJOTCAST #37. Eric Van Meir: “Een erehaag voor Club? Dat zie ik Anderlecht niet doen”
Video
Hoofdpunten
Salmonella bij Barry Callebaut: “Komt door levering van grondstof uit Hongarije”
Na 20 jaar terug bij af: 1 euro is bijna evenveel waard als 1 dollar en dat is slecht nieuws voor je portemonnee
Brave kleuterjuf over haar seksuele bevrijding na scheiding: “Er zijn mannen gepasseerd van 25 tot 65. En vrouwen”
112 - VERHALEN VAN OP SPOED. “Ik kwam binnen met rugpijn, een dag later was ik mama”
Uitkeringen en ambtenarenlonen gaan weer stijgen: nog dit jaar bijkomende overschrijding van spilindex