SJOTCAST #1. “Dat de topploegen zeggen dat de competitiestart voor hen te vroeg komt? Dat is echt zever”
Philippe Clement hield de klok tijdens Club Brugge nauwlettend in de gaten.
Het EK is voorbij, de Jupiler Pro League start weer. En dus ook Sjotcast. In deze voetbalpodcast van Het Nieuwsblad nemen cheffen Gert Gysen en Guillaume Maebe, eindredacteur Lars Godeau en redacteur Yanko Beeckman u mee doorheen de Belgische voetbalvelden. In aflevering 1 breekt Guillaume een lans voor effectieve speeltijd in het voetbal, vertelt Yanko over het aantal duiven dat hij telde in het Lotto Park en keek het duo met verbazing naar de slechte start van de G5.
Sjotcast: elke maandag, soms op donderdag
In Sjotcast verhalen Guillaume Maebe, Gert Gysen, Lars Godeau en Yanko Beeckman over het leven van de jonge journalist in de grote voetbalwereld. Dat doen ze elke maandag in een beknopte actuele aflevering en sporadisch op donderdag met gasten.
‘Sjotcast’: beluister hier alle afleveringen van onze voetbalpodcast.
Beste van Plus
Lees ook
SJOTCAST. “Hein Vanhaezebrouck bereidt met deze uithaal zijn exit niet voor, hij maakt zich net zorgen over de toekomst”
SJOTCAST. Frank en Franky #2: “De drie beste ploegen zagen hun spits vertrekken: onze competitie is deze mercato serieus verzwakt”
SJOTCAST #19. “Jesper Fredberg die Brian Riemer dingen influistert tijdens de match: dat is geen gezonde situatie”
SJOTCAST #18. “KV Oostende is een zootje ongeregeld. Hopeloos. Zij zijn samen met Seraing een zekere daler”
Video
Hoofdpunten
Vooral in Syrië is situatie dramatisch: “Mensen graven met blote handen naar overlevenden onder het puin”
Kan je veilig wonen in aardbevingszones? Zijn bevingen écht niet te voorspellen? En hoe zwaar kan een aardbeving bij ons worden?
LIVE. Zware aardbeving treft Turkije en Syrië
Verschrikkelijke beelden: vader ontroostbaar wanneer hij overleden baby terugvindt onder puin na aardbeving
“Woede kan zich tegen hem keren”: hoe Erdogans aanpak van aardbevingen Turkse verkiezingen kan beïnvloeden