Nieuw seizoen van ‘Bridgerton’ zal het zonder ‘the Duke’ Regé-Jean Page moeten doen

Regé-Jean Page, bekend uit , gaat het iconische Britse personage ‘The Saint’ spelen. — © AP
Het tweede seizoen van de Netflix-hit Bridgerton zal het zonder Regé-Jean Page (31) als de beruchte ‘Duke of Hastings’ moeten stellen. Maar de fans van de acteur – en geloof ons, dat zijn er veel – hoeven niet te wanhopen. Page wist al rollen te bemachtigen in de thriller The gray man en de fantasyfilm Dungeons and dragons. Velen zien in hem ook de nieuwe James Bond, maar dat lijkt niet te gaan gebeuren.
Wel kruipt Page binnenkort in de huid van een ander Brits icoon: Simon Templar, alias ‘The Saint’. Net als James Bond is dat een flegmatieke durfal die van het ene avontuur in het andere rolt. Over het personage worden al sinds de jaren 20 boeken geschreven, Bondacteur Roger Moore bracht hem in de jaren 60 tot leven op televisie. Met ‘The Saint’ heeft Page zijn eerste hoofdrol in een film te pakken. Meer details zijn over het project nog niet bekend.(dewo)
Lees ook
Componist James Bond-deuntje Monty Norman (94) overleden
Dankzij een door James Bond geïnspireerd concept kan Elon Musks Cybertruck op het water rijden
James Bond reed ermee in ‘Diamonds are Forever’, dieven nu aan de haal met blauwe variant van legendarische filmauto: “Fikse beloning voor de gouden tip”
Video
Meer showbizz
Sean Dhondt reageert op filmpje van slaande ruzie om overspel: “Blijkbaar vinden sommigen het leuk om stiekem te filmen”
Wim Soutaer onderging delicate operatie aan stembanden
PORTRET. Arnold Willems, de acteur die in elke serie en film opdook
Ashton Kutcher was tijdelijk blind en doof: “Ik heb geluk dat ik nog leef”
John Travolta na het overlijden van Olivia Newton-John: “De jouwe voor altijd”