Heracles-Belgen kunnen nederlaag bij Cambuur niet afwenden
© ISOPIX
Op de zesde speeldag in de Eredivisie is Heracles donderdagavond tegen een nederlaag aangelopen bij promovendus Cambuur. Het ging met 2-1 onderuit.
Bron: BELGA
Meteen na rust stond het al 2-0. De aansluitingstreffer in de laatste minuut van de reguliere speeltijd kwam te laat. Lucas Schoofs en Noah Fadiga maakten de 90 minuten vol bij de bezoekers, Ismail Azzaoui viel in.
Cambuur staat op een verdienstelijke zevende plaats met 9/18, Heracles kampeert net boven de gevarenzone met 4/15. Cambuur verloor afgelopen weekend nog met zware 9-0 cijfers bij landskampioen Ajax.
Beste van Plus
Lees ook
Zinho Vanheusden sluit (nieuwe) rotperiode af met prachtig doelpunt voor AZ: “Ik heb af en toe diep gezeten”
Frustratie loopt op bij Ajax: dronken VIP’s willen Marc Overmars (Antwerp) terug en vallen grote baas Edwin van der Sar lastig
VIDEO. Schrijnend hooliganisme in Nederland: speler van FC Groningen krijgt klap van eigen fan, wedstrijd tijdlang stilgelegd
De altijd beladen Klassieker in volle titelstrijd: kan leider Feyenoord voor het eerst in 20 (!) matchen winnen in de Arena?
Video
Hoofdpunten
Levenloos lichaam gevonden in gracht in centrum van Balegem
Voor wie verdwijnt vaste benoeming? Wat met loon en pensioen? En zullen ambtenaren makkelijker ontslagen kunnen worden?
Zo hevig is de strijd om een kot: slinkse truc om ‘concurrenten’ weg te jagen en frustratie over prijzen
Nederlandse cabaretier en schrijver Wim de Bie overleden
Tiktok-tip: sommelier legt uit waarom je een halfvolle wijnfles maar beter niet afsluit met de kurk