Eén dag na de modder van Parijs-Roubaix staat Tim Declercq te blinken met diploma op Grote Markt van Brussel

© Amaury Michaux
Zondag zat wielrenner Tim Declercq nog door de modder te ploeteren in de kopgroep van Parijs-Roubaix, maandagmiddag verscheen hij opgeblonken in een blauwe toga op de Grote Markt van Brussel. Daar kreeg hij samen met de rest van de afgestudeerde ULB- en VUB-studenten zijn diploma overhandigd.
Declerq studeerde begin september af als Master in de Lichamelijke Opvoeding. Een hele opluchting voor de 32-jarige meesterknecht van Deceuninck-Quick-Step. “Ik ben héél content, het is een last die van mijn schouders valt. Eindelijk dat diploma behalen is toch een speciaal moment in mijn leven”, vertelde Declerq eerder al in een koerspodcast voor Het Nieuwsblad.
Op de Grote Markt van Brussel poseerde Declercq samen met zijn dochtertje Marilou, zijn vrouw Tracey, zijn vader Karel en zijn moeder Karolien.
Lees ook
Ziekenboeg van Quick-Step zat nog nooit zo vol, nu ook Tim Declercq weer out is: “Elke ochtend vraag ik mij af wie er deze keer ziek zal zijn”
Tim Declercq voelt zich opnieuw niet goed en moet opgeven in Omloop van de Sarthe
Tim Declercq is blij alsnog de Ronde van Vlaanderen te kunnen rijden, maar: “Ik verwacht geen wonderen”
Video
Hoofdpunten
Vrouw deelt bizarre conversatie met 18-jarige schutter vlak voor hij bloedbad aanrichtte: “Ik wou dat ik wakker was gebleven”
Salvador Ramos was ex-leerling, werkte in fastfoodrestaurant en “werd gepest”: dit weten we over 18-jarige schutter
Eerst grootmoeder neergeschoten, daarna 19 kinderen en 2 leerkrachten gedood: dit weten we al over schietpartij op school in Texas
Joe Biden na schietpartij basisschool: “Wanneer gaan we in godsnaam opstaan tegen de wapenlobby?”
‘Most wanted’ pedofiel opgepakt die vlak na veroordeling vluchtte: “Klein detail: hij zat niet in Ibiza”