DEELNEMERSLIJST. Heel wat toppers aan de start in Ronde van Lombardije 2021

 

 ©  BELGA

De Ronde van Lombardije is de laatste klassieker van het seizoen. Bekijk hier de officiële deelnemerslijst voor ‘de koers van de vallende bladeren’, die dit jaar op zaterdag 9 oktober wordt gereden.

Deceuninck-Quick Step:

1. Julian Alaphilippe (Fra); 2. Joao Almeida (Por); 3. Andrea Bagioli (Ita); 4. Dries Devenyns; 5. Remco Evenepoel; 6. Fausto Masnada (Ita); 7. Pieter Serry

AG2R-Citroën:

11. Benoît Cosnefroy (Fra); 12. Clement Berthet (Fra); 13. Geoffrey Bouchard (Fra); 14. Clément Champoussin (Fra); 15. Jaakko Hänninen (Fin); 16. Aurélien Paret-Peintre (Fra); 17. Larry Warbasse (VSt)

Alpecin-Fenix:

21. Xandro Meurisse; 22. Floris De Tier; 23. Jimmy Janssens; 24. Kristian Sbaragli (Ita); 25. Ben Tulett (GBr); 26. Petr Vakoc (Tsj); 27. Louis Vervaeke

Androni Giocattoli - Sidermec:

31. Mattia Bais (Ita); 32. Jefferson Cepeda (Ecu); 33. Daniel Munoz (Spa); 34. Simone Ravanelli (Ita); 35. Eduardo Sepúlveda (Arg); 26. Filippo Tagliani (Ita); 37. Nicola Venchiarutti (Ita)

Astana-Premier Tech:

41. Aleksandr Vlasov (Rus); 42. Samuele Battistella (Ita); 43. Manuele Boaro (Ita); 44. Rodrigo Contreras Pinzon (Col); 45. Fabio Felline (Ita); 46. Alexey Lutsenko (Kaz); 47. Matteo Sobrero (Ita)

Bahrain Victorious:

51. Dylan Teuns; 52. Santiago Buitrago (Col); 53. Mikel Landa (Spa); 54. Matej Mohoric (Sln); 55. Novak Domen (Sln); 56. Hermann Pernsteiner (Oos); 57. Stevie Williams (GBr)

Bardiani-CSF-Faizanè:

61. Giovanni Carboni (Ita); 62. Luca Covili (Ita); 63. Filippo Covili (Ita); 64. Davide Gabburo (Ita); 65. Andrea Garosio (Ita); 66. Alessandro Monaco (Ita); 67. Daniel Savini (I?a)

Bora-hansgrohe:

71. Cesare Benedetti (Pol); 72. Giovanni Aleotti (Ita); 73. Emanuel Buchmann (Dui); 74. Matteo Fabbro (Ita); 75. Felix Großschartner (Oos); 76. Patrick Konrad (Oos) 77. Ide Schelling (Ned)

Cofidis:

81. Guillaume Martin (Fra); 82. Natnael Berhane (Eri); 83. Thomas Champion (Fra); 84. Ruben Fernandez (Spa); 85. Simon Geschke (Dui); 86. Victor Lafay (Fra); 87. Rémy Rochas (Fra)

EF Education-Nippo:

91. Rigoberto Uran (Col); 92. Willie Barta (VSt); 93. Diego Camargo (Col); 94. Daniel Arroyave (Col); 95. Sergio Higuita (Col); 96. Neilson Powless (VSt); 97. James Whelan (Aus)

EOLO-Kometa:

101. Lorenzo Fortunato (Ita); 102. Vincenzo Albanese (Ita); 103. Davide Bais (Ita); 104. Mark Christian (GBr); 105. Erik Fetter (Hon); 106. Francesco Gavazzi (Ita); 107. Edward Ravasi (Ita)

Groupama-FDJ:

111. Thibaut Pinot (Fra); 112. Matteo Badilatti (Zwi); 113. David Gaudu (Fra); 114. Matthieu Ladagnous (Fra); 115. Sébastien Reichenbach (Zwi); 116. Anthony Roux (Fra); 117. Attila Valter (Hon)

Ineos Grenadiers:

121. Adam Yates (GBr); 122. Jonathan Castroviejo (Spa); 123. Eddie Dunbar (Ier); 124. Tao Geoghegan-Hart (GBr); 125. Ben Swift (GBr); 126. Gianni Moscon (I?a); 127. Pavel Sivakov (Rus)

Intermarché-Wanty Gobert:

131. Jan Bakelants; 132. Jan Hirt (Tsj); 133. Louis Meintjes (ZAf); 134. Simone Petilli (Ita); 135. Lorenzo Rota (Ita); 136. Rein Taaramäe (Est); 137. Odd Eiking (Noo)

Israel Start-Up Nation:

141. Dan Martin (Ier); 142. Chris Froome (GBr); 143. Omer Goldstein (Isr); 144. Ben Hermans; 145. Reto Hollenstein (Oos); 146. James Piccoli (Can); 147. Michael Woods (Can)

Team Jumbo-Visma:

151. Primož Rogli? (Slo); 152. George Bennett (NZe); 153. Koen Bouwman (Ned); 154. Chris Harper (Aus); 155. Steven Kruijswijk (Ned); 156. Sam Oomen (Ned); 157. Jonas Vingegaard (Den)

Lotto Soudal:

161. Tim Wellens; 162. Steff Cras; 163. Matt Holmes (GBr); 164. Andreas Kron (Den); 165. Tomasz Marczy?ski (Pol); 166. Maxim Van Gils; 167. Harm Vanhoucke

Movistar:

171. Alejandro Valverde (Spa) 172. Dario Cataldo (Ita); 173. Nelson Oliveira (Por); 174. Antonio Pedrero (Spa); 175. Joaquin José Rojas (Spa); 176.Gonzalo Serrano (Spa); 177. Davide Villella (Ita)

Team Arkéa-Samsic:

181. Nairo Quintana (Col); 182. Maxime Bouet (Fra); 183. Winner Anacona (Col); 184. Eli Gesbert (Fra); 185. Romain Hardy (Fra); 186. ?ukasz Owsian (Pol); 187. Dayer Quintana (Col)

Team BikeExchange:

191. Simon Yates (GBr); 192. Kevin Colleoni (I?a); 193. Damien Howson (Aus); 194. Chris Juul-Jensen (Dne); 195. Mikel Nieve (Spa); 196. Nick Schultz (Aus); 197. Andrey Zeits (Kaz)

Team DSM:

201. Romain Bardet (Fra); 202. Thymen Arensman (Ned); 203. Tiesj Benoot; 204. Mark Donovan (GBr); 205. Chris Hamilton (Aus); 206. Andreas Leknessund (Noo); 207. Michael Storer (Aus)

Team Qhubeka-NextHash:

211. Domenico Pozzovivo (Ita); 212. Sean Bennett (VSt); 213. Victor Campenaerts; 214. Andreas Stokbro (Den); 215. Mauro Schmid (Zwi); 216. Dylan Sunderland Aus); 217. Karel Vacek (Tsj)

Trek-Segafredo:

221. Vincenzo Nibali (Ita); 222. Gianluca Brambilla (Ita); 223. Niklas Eg (Den); 224. Amanuel Ghebreigzabhier (Eri); 225. Bauke Mollema (Ned); 226. Toms Skuji?š (Let); 227. Antonio Tiberi (Ita)

UAE Team Emirates:

231. Tadej Poga?ar (Sln); 232. Davide Formolo (Ita); 233. Marc Hirschi (Zwi); 234. Rafal Majka (Pol); 235. Brandon McNulty (VSt); 236. Jan Polanc (Sln); 237. Diego Ulissi (Ita)

Vini Zabu:

241. Edoardo Zardini (Ita); 242. Simone Bevilacqua (Ita); 243. 243. Marco Frapporti (Ita); 244. Jakub Mareczko (Ita); 245. Davide Orrico (Ita); 246. Dan Pearson (GBr); 247. Riccardo Stacchiotti (Ita)

 (vml)

Aangeboden door onze partners

Lees ook

Hoofdpunten