De hoogste sprong van Nafi Thiam: “Ik blijf maar lijntjes van mijn bucketlist afvinken”
Olympisch kampioene Nafi Thiam geniet maximaal van haar welverdiende vakantie na Tokio. Ze ging op reis naar Zweden, Peru en Griekenland, nam deel aan de Zoute Grand Prix, zat op de tribune tijdens Anderlecht - Beerschot en waagde zich maandag voor het eerst aan een parachutesprong.
“Ik blijf maar lijntjes van mijn bucketlist afvinken. Ik amuseer mij zo goed. Als dit zo blijft duren ga ik nooit herbeginnen met trainen”, lachte ze op Instagram. Na een slopend seizoen richting Olympische Spelen mocht de riem er even af bij de 27-jarige Thiam. “Ik ben van plan om ergens eind oktober opnieuw te beginnen met trainen. Maar het heeft geen zin om halsstarrig vast te houden aan een planning”, zei Thiam eerder in een interview in onze krant. “Wanneer ik herbegin, hangt af van mijn lichaam, van de vermoeidheid, van hoe ik me voel.”
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Lees ook
Video
Hoofdpunten
18-jarige schutter stuurde foto’s van wapens naar vriend en sprak over “geheimpje” voor schietpartij
Eerst grootmoeder neergeschoten, daarna 19 kinderen en 2 leerkrachten gedood: dit weten we al over schietpartij op school in Texas
Joe Biden na schietpartij basisschool: “Wanneer gaan we in godsnaam opstaan tegen de wapenlobby?”
‘Most wanted’ pedofiel opgepakt die vlak na veroordeling vluchtte: “Klein detail: hij zat niet in Ibiza”
Elf tieners worden vervolgd nadat 15-jarige sterft aan overdosis xtc: “Hulpdiensten zijn veel te laat verwittigd”