De hoogste sprong van Nafi Thiam: “Ik blijf maar lijntjes van mijn bucketlist afvinken”
Olympisch kampioene Nafi Thiam geniet maximaal van haar welverdiende vakantie na Tokio. Ze ging op reis naar Zweden, Peru en Griekenland, nam deel aan de Zoute Grand Prix, zat op de tribune tijdens Anderlecht - Beerschot en waagde zich maandag voor het eerst aan een parachutesprong.
“Ik blijf maar lijntjes van mijn bucketlist afvinken. Ik amuseer mij zo goed. Als dit zo blijft duren ga ik nooit herbeginnen met trainen”, lachte ze op Instagram. Na een slopend seizoen richting Olympische Spelen mocht de riem er even af bij de 27-jarige Thiam. “Ik ben van plan om ergens eind oktober opnieuw te beginnen met trainen. Maar het heeft geen zin om halsstarrig vast te houden aan een planning”, zei Thiam eerder in een interview in onze krant. “Wanneer ik herbegin, hangt af van mijn lichaam, van de vermoeidheid, van hoe ik me voel.”
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Lees ook
Nafi Thiam is fier op haar tweede Europese titel: “Ik blijf winnen en het is nog niet voorbij”
Opnieuw olympisch kampioene, weer wereldkampioene, en nu weer Europees kampioen: de unieke triptiek van Nafi Thiam
Nafi Thiam opnieuw steviger aan de leiding op EK zevenkamp, Noor Vidts nog steeds op medaillekoers
Video
Hoofdpunten
Almeida voorkomt nederlaag en kopt Antwerp in het slot nog naar gelijkspel tegen Basaksehir: “En nu thuis afmaken”
AA Gent komt niet tot scoren en krijgt tweemaal het deksel op de neus tegen stug Omonia Nicosia
ONZE PUNTEN. Anderlecht-aanvallers komen niet uit de verf in Zwitserland, sterkhouders lopen achterin
Opnieuw olympisch kampioene, weer wereldkampioene, en nu weer Europees kampioen: de unieke triptiek van Nafi Thiam
Noorse gasinkomsten lopen op tot 1.000 euro per Noor per week: ‘Ze moeten die extra winsten delen’
























































