‘And just like that’ ... is Carrie Bradshaw helemaal terug van weggeweest in nieuwe trailer van ‘Sex and the city’-reboot

Hé hé, eindelijk weten de fans van Sex and the city vanaf wanneer ze kunnen kijken naar de vervolgserie And just like that. Dat die er kwam, was al geweten. Dat die bij ons op Streamz te zien zou zijn, lag ook al vast. Maar nu is duidelijk dat er vanaf 10 december wekelijks een aflevering op de streamingdienst verschijnt.

Wout Desmytere

Bij die aankondiging hoorde ook een nieuwe trailer, die begon met de zin They say some things never change. Het wordt voor de fans dus een prettig weerzien met Carrie (Sarah Jessica Parker), Miranda (Cynthia Nixon) en Charlotte (Kristin Davis) in het hedendaagse New York. Kim Cattrall, die het vierde hoofdpersonage Samantha speelde, keert niet terug.

MEER VIDEO
Aangeboden door onze partners
AANGERADEN

Hoofdpunten