Dimitri Vegas & Like Mike stellen met veel spijt Sportpaleis-shows uit: “Geen woorden voor”
© Dimitri Vegas & Like Mike - Bringing the Madness 3.0
Geen Dimitri Vegas & Like Mike op 17 en 18 december in het Antwerpse Sportpaleis. De concerten van de dj-broers schuiven een jaar op, wegens de nieuwe coronamaatregelen.
“Samen met Tomorrowland keken we er erg naar uit om de madness opnieuw naar het Sportpaleis te brengen. Maar vanwege de huidige omstandigheden zien we ons genoodzaakt om de shows uit te stellen”, klinkt het. “We vinden geen woorden om te omschrijven hoe we ons voelen. Het hele team was zich aan het voorbereiden op een ongeziene show. Maar ons verhaal in Antwerpen is nog niet voorbij.”
De nieuwe data zijn geprikt op 16 en 17 december 2022. Tickethouders worden gecontacteerd via mail.
(tove)
Anouk Matton over haar financiën: “Ik kan niet weerstaan aan die Mercedes G Wagon, ook al kost hij 280.000 euro”
IN BEELD. Vuur, vliegende boeken en ‘crowd control’: Dimitri Vegas & Like Mike zwaaien Sportpaleis uit in Tomorrowland-stijl
Dimitri Vegas & Like Mike zeggen na 10 jaar het Sportpaleis vaarwel: “Ik weet nu al dat ik het lastig ga krijgen”
Meer showbizz
Brits presentator Phillip Schofield “is alles kwijt”: de theejongen van de BBC die uitgroeide tot een van de meest populaire stemmen in het Verenigd Koninkrijk
Jaar na huwelijk in ‘Blind getrouwd’ zijn Jiri en Florence nog altijd stapelverliefd: “Van vreemden naar geliefden, zo dankbaar”
Britse presentator Phillip Schofield na heisa over affaire: “Ik ben alles kwijt”
Kelly Claessens (41) over het succes van vastgoedprogramma’s, kleur bekennen én Debbie Travis: “Er zit veel miserie verborgen achter de gevels van huizen”
‘The office’ krijgt nieuwe versie met vrouw als baas