“Ze heeft ons goed liggen”: presentatrice Catherine Van Eylen verrast kijkers met opvallende look
Catherine Van Eylen presenteerde het sportnieuws in een opvallend held, dat het deed lijken alsof ze haar haar drastisch had laten groeien.
“Catherine Van Eylen (50) heeft ons goed liggen”, klonk het op Twitter. Kijkers van Het journaal moesten donderdagmiddag twee keer met de ogen knipperen. Had het sportanker zich een nieuwe coupe aangemeten of was het toch haar hemd? Spoiler: het was dat laatste.
Van Ruben Van Gucht zijn we intussen gewend dat hij in kleurrijke outfits op het scherm verschijnt, maar ook de kledingstijl van Catherine Van Eylen is geregeld voer voor discussie. Ook donderdagmiddag presenteerde ze het sportnieuws in een opvallend hemd van de Belgische ontwerper Martin Margiela.
De print op het hemd deed namelijk uitschijnen dat het haar van Van Eylen in de loop van slechts enkele nieuwsuitzendingen flink was gegroeid. Op sociale media maakten heel wat kijkers zich alvast vrolijk om het beeld.
Lees ook
De finalisten van ‘1 jaar gratis’ zijn bekend: wie gaat straks naar huis met de 85.073 euro?
Björn Soenens heeft longkanker: “Ik maak misschien kans op volledig herstel, maar ik ben uiteraard ook bang”
‘Pano’ verdiept zich in jongeren met gendertwijfel
‘Arcadia’ krijgt 1.125.000 euro steun voor tweede seizoen, ook al volgen kijkers voorlopig niet
Video
Meer showbizz
Waarom Tom Waes niet alleen hier maar ook in Nederland zo populair is, zelfs met ‘Het verhaal van Vlaanderen’
Jay-Z blijft de rijkste rapper ter wereld, en hij heeft een ruime voorsprong
Gers Pardoel recht de rug na beschuldigingen van geweld: “Wat ik weet, is dat ik haar nooit heb geslagen of van de trap geduwd”
Julie Vermeire schreef boek over sociale media en hoe hard die soms kunnen zijn: “Ik kreeg ooit de vraag of ik zwanger ben. Ik kan toch niet constant mijn buik intrekken?”
De weg uit het labyrint is gevonden: Minotaurus is nieuwe afvaller in ‘The masked singer’