Zo stemde onze voetbalredactie voor de Gouden Schoen: Lang haalt het nipt van Onuachu

Onze voetbalredactie koos op hun stemformulieren nipt voor Lang boven Onuachu

Onze voetbalredactie koos op hun stemformulieren nipt voor Lang boven Onuachu © GOYVAERTS/GMAX AGENCY

De voetbaljournalisten van onze redactie behoren net als trainers, ex-Gouden Schoen-winnaars en prominenten van de voetbalbond tot de stem­gerechtigden voor de Gouden Schoen. Wij diepten onze formulieren voor de eerste (januari-juni) en tweede stemronde (juli-december) nog eens op. De eerste bij elke stemronde krijgt drie punten, de tweede twee en de derde eentje. Bij het optellen van onze stemmen komen we uit op een nipte zege voor Noa Lang, met twee puntjes meer dan Paul Onuachu.

Ludo Vandewalle

Totaal:

1. Noa Lang (Club Brugge) 24 punten

2. Paul Onuachu (Genk) 22 p

3. Deniz Undav (Union) 14 p

4. Junya Ito (Genk) 10 p

5. Charles De Ketelaere (Club Brugge) 9 p

6. Hans Vanaken (Club Brugge) 8 p

7. Sergio Gomez (Anderlecht) 3 p

Tarik Tissoudali (AA Gent) 3 p

9. Lukas Nmecha (Anderlecht) 1 p

Didier Lamkel Zé (Antwerp) 1 p

Xavier Mercier (OH Leuven) 1 p

Eerste stemronde:

1. Paul Onuachu 21 p

2. Noa Lang 18 p

3. Junya Ito 7 p

4. Lukas Nmecha 2 p

Didier Lamkel Zé 2 p

Tweede stemronde:

1. Deniz Undav 14 p

2. Charles De Ketelaere 9 p

3. Hans Vanaken 8 p

4. Noa Lang 6 p

5. Tarik Tissoudali 3 p

Sergio Gomez 3 p

Junya Ito 3 p

8. Paul Onuachu 1 p

Xavier Mercier 1 p

Ludo Vandewalle

Ronde 1:

1. Paul Onuachu

2. Noa Lang

3. Junya Ito

Ronde 2:

1. Hans Vanaken

2. Tarik Tissoudali

3. Charles De Ketelaere

Jürgen Geril

Ronde 1:

1. Noa Lang

2. Paul Onuachu

3. Lukas Nmecha

Ronde 2:

1. Charles De Ketelaere

2. Deniz Undav

3. Sergio Gomez

Roger Cox

Ronde 1:

1. Paul Onuachu

2. Junya Ito

3. Noa Lang

Ronde 2:

1. Junya Ito

2. Hans Vanaken

3. Paul Onuachu

Koen Van Uytvange

Ronde 1:

1. Noa Lang

2. Paul Onuachu

3. Didier Lamkel Zé

Ronde 2:

1. Deniz Undav

2. Charles De Ketelaere

3. Tarik Tissoudali

Guillaume Maebe

Ronde 1:

1. Paul Onuachu

2. Noa Lang

3. Junya Ito

Ronde 2:

1. Deniz Undav

2. Noa Lang

3. Sergio Gomez

Bart Lagae

Ronde 1:

1. Paul Onuachu

2. Noa Lang

3. Junya Ito

Ronde 2:

1. Hans Vanaken

2. Noa Lang

3. Charles De Ketelaere

Yanko Beeckman

Ronde 1:

1. Paul Onuachu

2. Noa Lang

3. Junya Ito

Ronde 2:

1. Deniz Undav

2. Noa Lang

3. Sergio Gomez

David Van den Broeck

Ronde 1:

1. Noa Lang

2. Paul Onuachu

3. Junya Ito

Ronde 2:

1. Deniz Undav

2. Charles De Ketelaere

3. Xavier Mercier

Aangeboden door onze partners

Lees ook

Hoofdpunten