Anthony Martial mag in Sevilla op zoek naar speelminuten

© EPA-EFE
Manchester United leent de Franse aanvaller Anthony Martial tot het einde van het seizoen uit aan FC Sevilla, zo maakte de club dinsdag bekend.
Bron: BELGA
De intussen 26-jarige Martial, in 2015 nog de Golden Boy van het Europese voetbal, komt sinds dat jaar uit voor United, dat hem destijds overnam van AS Monaco. In 269 duels voor de Mancunians kwam hij 79 keer tot scoren. Op een basisplaats kon hij echter niet meer rekenen. Bij de Franse nationale elf staan er dertig caps, twee doelpunten en acht assists achter zijn naam.
Bij Sevilla komt de pocketspits bij de huidige nummer twee van La Liga terecht. In de stand volgt de Europa League-specialist op vier punten van leider Real Madrid.

© REUTERS
Lees ook
Barcelona duwt Sevilla nog wat dieper in de put, Robert Lewandowski scoort al vijfde doelpunt in drie wedstrijden
Dan toch witte rook voor Adnan Januzaj na deal van Ajax: transfervrije Belg voor vier seizoenen naar Sevilla
Transfervrije Adnan Januzaj heeft nieuwe uitdaging beet: Rode Duivel in Sevilla voor medische testen
Video
Hoofdpunten
Microgolfoven of oven? Bad of douche? Thuis wassen of naar de wasserette? Deze keuzes kosten het minst
Koppel verkleed als bewakingsagent probeert meisje (12) te ontvoeren aan tramhalte
Nee, het zijn niet de “idiote beslissingen van de Belgische regering”: dit is waarom Ryanair écht uit Zaventem vertrekt
Ontsnapte chimpansee keert op fiets terug naar zoo van Charkov
Remco-mania neemt ook toe in Spanje: er zijn natuurlijk de media, maar ook ongeduldige fans tijdens de cooling down...






















































