Rolstoeltennisser knalt tijdens Australian Open-finale keihard tegen de boarding, maar doet gewoon verder

 

Alfie Hewett en Gordon Reid hebben het dubbelspel in het rolstoeltennis op de Australian Open gewonnen. De Britten waren na drie slopende sets te sterk voor Gustavo Fernandez en Shingo Kunieda. Het werd 6-2, 4-6 en 10-7 in de supertiebreak.

Vincent Van Genechten

Fernandez en Kunieda hadden in de halve finales nog gewonnen van onze landgenoot Joachim Gérard, die samenspeelde met de Fransman Stéphane Houdet.

In de finale werden enkele prachtige punten gescoord, maar kwam Fernandez ook ten val. De Argentijn knalde tijdens een rally namelijk hard tegen de boarding.

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.

Aangeboden door onze partners

Lees ook

Hoofdpunten