Nederlandse Annemarie Worst domineert Parkcross in Maldegem
© GOYVAERTS/GMAX AGENCY
Er stond in Maldegem geen maat op de Nederlandse Annemarie Worst. De vriendin van Vincent Baestaens reed in het tweede deel van de wedstrijd weg van haar landgenotes Manon Bakker (tweede) en Aniek van Alphen (derde).
Worst mocht vorige week niet naar Fayetteville afreizen als gevolg van een positieve coronatest. Die bleek echter al volledig verteerd. Bij afwezigheid van Brand, Betsema, Alvarado en Vos was de favorietenrol voor Worst en die droeg ze met verve.
Ze kreeg nog even het gezelschap van landgenoten Manon Bakker en Aniek van Alphen, ook de Britse Kay kon haar treintje aanhaken. Maar niet voor lang. Worst nam afstand in het zand en keek niet meer om. In de spurt om de tweede plaats haalde Bakker het nipt van van Alphen.
Beste van Plus
Lees ook
Laurens Sweeck domineert in Maldegem en boekt vierde zege van het seizoen
Annemarie Worst spoelt WK-kater door met zege in Maldegem: “Vorige week balen, nu genieten”
Emiel Verstrynge rijdt eerste thuiscross: “Dat wordt heel speciaal als vicewereldkampioen”
Parkcross Maldegem op 3 februari gaat niet door, Golazo zoekt nieuwe locatie
Video
Hoofdpunten
16-jarig meisje overmeesterd tijdens home-invasion in Antwerpen: “Ze hebben haar vastgebonden met snoer van haardroger”
Hoe schadelijk is een glaasje drinken echt? “Er bestaat gewoon geen veilige ondergrens voor alcohol”
Te hoog, te ver, te koud, te gevaarlijk. Het skigebied dat niemand wou
Bewoners schrikken op door zwaar verkeersongeval: “Ik dacht dat het een ontploffing was”
Nederlandse kroonprinses Amalia danst uitbundig met bewoners van Bonaire