Marco Borsato ook niet welkom op reünie van ‘Sergio over de grens’

Sergio Herman (51) verzamelt zijn troepen een laatste keer voor een reünie van Sergio over de grens. Zijn reisgezellen van de voorbije weken komen samen voor een dag kokkerellen en herinneringen ophalen. Marco Borsato (55), wiens aflevering werd geschrapt, tekent niet present.
VTM besloot de uitzending met de Nederlandse zanger niet te tonen nadat Borsato genoemd werd in het #MeToo-schandaal rond The voice of Holland. Daarin zou hij als coach jonge en minderjarige deelneemsters betast hebben. Om “de sereniteit op te zoeken” liet VTM de aflevering vallen en werd meteen die met Axel Daeseleire als gast getoond. Ook op de reünie wordt Borsato logischerwijze geweerd. Zijn wel aanwezig, naast Daeseleire: Kürt Rogiers, Ella Leyers, Regi Penxten, Jeroen Meus en Wim Lybaert. De Nederlandse actrice Anna Drijver is er niet bij.
LEES OOK. Kürt Rogiers over chronische kanker van zijn vader: “Je ouders zien aftakelen, is heftig”

Sergio over de grens
VTM, 21.40 uur (dvg)
Lees ook
Video
Meer showbizz
ROYALS. De Queen verkoopt haar wandelstok en prinses Amalia ziet kinderdroom in vervulling gaan
Meer dan een talkshow: ‘Vive le vélo’ doet de winkel van vriendin Karl Vannieuwkerke draaien
De hele buurt kwam kijken toen de vrachtwagen de prijzen leverde Hoe de eerste grote Vlaamse tv-quiz ‘100.000 of niets’ een immense impact had: “De hele buurt kwam kijken toen de vrachtwagen de prijzen leverde”
Thomas Siffer ontvangt bekende Vlamingen in zijn desolate alpenhut: “Die vreselijke onrust kwijtraken, is de grootste ambitie die ik nog heb”
Aan ambitie geen gebrek: Ketnet neemt deze zomer maar liefst vijf fictiereeksen op