Zijn Vlaams voorjaar zit er al op: Tim Declercq verschijnt deze lente niet meer aan de start
© BELGA
Tim Declercq komt dit voorjaar niet meer in actie in de Vlaamse wedstrijden. De knecht van Quick Step-Alpha Vinyl kreeg na een covidbesmetting in februari af te rekenen met pericarditis, een ontsteking van het hartzakje, en moest de fiets ruim twee weken aan de kant laten.
Vandaag is Declercq hersteld en eind deze week mag hij normaal gezien opnieuw beginnen trainen. Maar zijn vormverlies is dusdanig groot dat hij zelf een kruis trekt over de Vlaamse voorjaarswedstrijden. In het beste geval is Parijs-Roubaix, op 19 april, nog een mogelijkheid, maar zelfs dat zal nooit op volle kracht zijn.
Beste van Plus
Lees ook
Dit hebt u al gemist van de Omloop het Nieuwsblad: Jumbo-Visma laat koers ontploffen, Pidcock verliest luitenant en Lefevere ziet tempobeul vallen
Yves Lampaert stuift naar zege op strand van Zeebrugge: “Dit was mijn zwaarste training van de winter. Met bloedsmaak in de mond”
Een stevig uitje in het tussenseizoen: Tim Declercq fietst in goed gezelschap “op één been” de Kemmelberg op
Tim Declercq speelt locomotief voor niets: Ivan Garcia Cortina wint Gran Piemonte na indrukwekkende sprint
Video
Hoofdpunten
Indrukwekkende muurschildering van Matthias Schoenaerts plots bedekt door grijze laag isolatie: “Onaangename verrassing”
Ex-werknemers Plopsa teleurgesteld ondanks ontslag van CEO: “Geen enkel woord van excuses voor de slachtoffers. Dat is wrang”
Wat betekent mogelijke overname van Telenet voor het bedrijf? En voor beleggers?
Tweede domper voor Anderlecht: goalgetter Islam Slimani drie weken buiten strijd
Oekraïens koppel nam verkeerde afslag, met bijna fatale gevolgen: eerste Russische soldaat vervolgd voor oorlogsmisdaden dankzij dronebeelden en telefoongesprekken