Koningin Paola breekt rechterbovenarm: acht weken revalidatie

Koningin Paola heeft bij een val de kop van haar rechterbovenarm gebroken. Een operatie is niet nodig, maar de 84-jarige koningin moet wel acht weken herstellen. Dat meldt het Paleis donderdag. Over de omstandigheden waarin de val gebeurde, geeft het Paleis geen verdere commentaar.

Laurence Torck

Omdat de koningin het dus acht weken rustig aan moet doen, worden haar geplande officiële activiteiten geannuleerd. Het gaat dan om twee galaconcerten die ze zou bijwonen, op 10 maart van haar eigen stichting en op 14 maart van de muziekkapel Koningin Elizabeth. Op 15 maart zou een colloquium in de Senaat volgen, samen met koning Albert. Voor april stonden nog geen officiële activiteiten gepland voor Paola.

LEES OOK. Koningin Paola gaat (bijna) geen taboe uit de weg in tv-interview: “Jammer dat we het niet kunnen overdoen, maar ik wist niet beter”

Aangeboden door onze partners