Is broer van Sarkozy samen met Elle MacPherson?
© Shutterstock
Er bloeit iets moois tussen Elle MacPherson (57) en Olivier Sarkozy (52). Dat beweren althans mensen die het Australische topmodel onlangs met de halfbroer van de voormalige president hebben gespot. Ze zijn allebei al een tijdje weer single.
De twee gingen eind februari samen naar een concert van Elton John in New York. “Ze zagen er heel gelukkig uit samen. Het leek alsof ze een nieuw koppel zijn”, aldus een andere toeschouwer aan de tabloid The Mirror.
Sarkozy met ex-vrouw Mary-Kate Olsen — © BELGAIMAGE
Olivier Sarkozy was van 2015 tot 2021 getrouwd met voormalig actrice Mary-Kate Olsen (35). De laatste lange relatie van Elle MacPherson was met de gecontesteerde voormalige Britse arts Andrew Wakefield, de man die onderzoek vervalste om een link te leggen tussen vaccins en autisme. In 2020 gingen ze uit elkaar.
Met een andere ex, de Franse financier Arpad Busson, heeft ze twee zonen: Flynn (24) en Cy (18). Ook Olivier Sarkozy heeft twee volwassen kinderen met zijn ex-vrouw Charlotte Bernard.
Meer showbizz
IN BEELD. Het zit snor op Core: is de festivaltrend bij mannen al gekozen?
Urenlang was vader van Charlotte Adigéry vermist, maar vlak voor optreden is hij teruggevonden
“Plots stond de poedelnaakte vamp van Jacques Brel voor mijn neus”: Patrick beleefde straffe avonturen met de jetset
IN BEELD. Core Festival trapt de zomer af onder stralende zon
ROYALS. Prinses Kate heeft een nieuwe hobby en prinses Alexia heeft (bijna) haar diploma