Neymar is woest over “fake news” van ruzie in PSG-kleedkamer en deelt gesprek uit WhatsApp: “Ik haat het om dit te moeten doen”
De potjes kookten woensdag over bij PSG na de Europese uitschakeling op het veld van Real Madrid. Ook in de Franse kleedkamer zou het achteraf flink hebben gestoven. “Fake news”, beweert Neymar.
LEES OOK. Potjes koken over bij PSG na drama in Madrid: voorzitter gaat helemaal over de rooie
Gianluigi Donnarumma, de antiheld van de avond na zijn blunder bij het eerste doelpunt van Real, en Neymar zouden het eerst verbaal en vervolgens fysiek met elkaar aan de stok hebben gekregen. Hun medespelers zouden de Italiaanse keeper en de Braziliaanse aanvaller uit elkaar gehaald hebben. Neymar zou Donnarumma de schuld verweten hebben aan de gelijkmaker, waarop de doelman gerepliceerd zou hebben dat balverlies van de Braziliaan aan de basis lag van de 2-1.
© ISOPIX
Complete nonsens, aldus Neymar. De Braziliaan plaatste op Instagram twee verhalen waarin hij bovenstaande gebeurtenissen categoriek ontkracht.
“Ik haat het om hier te moeten spreken over dit nieuws. Dit is een leugen. Er was geen gevecht in de kleedkamer. Dit komt van incompetente journalisten die zichzelf willen promoten”, aldus Neymar, die ook een WhatsApp-conversatie met Donnarumma deelde. “Ciao Ney, sorry maar dit nieuws is onaanvaardbaar”, stuurde de Italiaan. “Rustig, zo gaat het in het voetbal. We zijn een team en we staan aan jouw kant”, reageerde Neymar.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Beste van Plus
Lees ook
PSG-ster Neymar in Qatar voor enkeloperatie in ziekenhuis van Pieter D’Hooghe
Pech voor PSG: sterspeler Neymar is na operatie drie tot vier maanden buiten strijd
PSG zonder Neymar in clash tegen Bayern
Deze jongeman zit achter een van de snelst groeiende Youtube-kanalen van ons land: “Ik krijg soms de reactie ‘dat is toch makkelijk’. Wel, probeer gerust zelf”
Video
Hoofdpunten
Levenloos lichaam gevonden in gracht in centrum van Balegem
Zitten we met een nuchtere mol, en weet die waar de lamp brandde? Dit zijn de theorieën over ‘De mol’
Zo hevig is de strijd om een kot: slinkse truc om ‘concurrenten’ weg te jagen en frustratie over prijzen
Nederlandse cabaretier en schrijver Wim de Bie overleden
Tiktok-tip: sommelier legt uit waarom je een halfvolle wijnfles maar beter niet afsluit met de kurk